REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 1. lednový týden (4.–10. 1.)

03.01.2016 |Lu |

Foto: Jizerská 50

Běžky


Asi nejznámější běžkařský závod Jizerská 50 proběhne o víkendu v Bedřichově aneb
„6 400 závodníků, 50 kilometrů, tři desítky národností, jedinečná atmosféra, to vše a mnohem více.“ Letos se uskuteční již 49. ročník této tradiční události!

Méně známý závod Štít Krušných hor by se měl konat o víkendu na Božím daru v Krušných horách. Můžete se těšit v sobotu na krátké tratě a volně intervalový start  (Přebor Karlovarského kraje) a v neděli na dlouhé tratě a klasicky hromadný start, vždy na Jahodové louce. Avšak záleží na počasí, jestli nasněží…


Biatlon


O víkendu můžete zavítat do Nového města na Moravě, kde se bude konat IBU Cup – Evropský pohár v biatlonu. V sobotu je naplánován vytrvalostní závod mužů i žen a v neděli sprinty. Vstup do areálu je zdarma.

Skirogaining


V pořadí již 6. přeshraniční rogaining se uskuteční o víkendu v Olešnici v Orlických horách v okrese Rychnov. Půjde o dvouetapový závod dvojic a v sobotu se můžete těšit na skirogaining s volitelným pořadím i počtem navštívených kontrol (hromadný start s časovým limitem 6 hod) a v neděli na „lotyšské štafety obohacené o prvky Kimovky“ intervalovým startem a časovým limitem 90 min. Moudří už jistě vědí.

MTBO


Ani v zimě není nutné uložit MTB kolo a buzolu do sklepa a první středu v roce můžete vyrazit na tréninkový závod Na tři krále o MTBO dále do pražských Kbel. Start bude mezi 16 a 20 hod a pojede se v místech s pouličním osvětlením, takže budou stačit jen blikačky, ale 14 kontrol bude reflexních, takže využijete i dobré světlo. Motto akce bude „Mapa a cyklistika je jen jedna“.
 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 927 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner