REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 5. prosincový týden (28. 12. – 3. 1.)

27.12.2015 |Lu |

Foto: Silvestrovské cachtání
Zdroj: decinsky.denik.cz

Běh


Hned zkraje týdne můžete zažít největší extrém na pondělním ultratrailovém běhu CUTT Beskydy. Čeká vás krásná výzva v podobě 24 hod a 58 km (zkrácená varianta 42 km). Start je u hotelu Beskyd Trojanovice. O převýšení nouze nebude.

Poslední den v roce se můžete proběhnout hned na několika místech a to na Silvestrovském běhu Jardy Štercla v pražských Riegrových sadech na 3,4 km pro muže všech kategorií a 1,4 km pro ženy. Sraz je před Sokolem.

V Jablonci nad Nisou se ve stejný den bude běhat na Silvestrovském běhu okolo 3 přehrad. Podle pořadatelů jde o pohodový běh na 5 km. Pro velký zájem byl start rozdělen do dvou vln: mužů a žen.

Voda


31. 12. můžete ještě naposledy v roce 2015 sjet řeku Doubravu na Silvestrovské plavbě na řece Doubravě. Pojede se z Ronova nad Doubravou do Žlebů, což je 6 km ZW.

Cachtání


Silvestrovské cachtání aneb akce otužilců v Děčíně je naplánované na úplný závěr roku. Cachtat se bude na Labském nábřeží. Otužilci pak společně můžou přivítat i příchod roku 2016…

---
A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral je tu ještě Outfanatic.com Kalendář, a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a nová sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner