REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Nová soutěž o 4 lístky na divadlo o Messnerovi

22.01.2016 |Outfanatic.com |

Chcete lístek na divadelní představení o výstupu Reinholda Messnera na Nanga Parbat, kde ztratil většinu prstů na nohou a bratra Günthera? Stačí vložit zážitek a lístek může být váš.
 

 

Pravidla soutěže 


Do soutěže budou zařazeni všichni, kdo od okamžiku zveřejnění této zprávy do půlnoci 31. 1. 2016 publikují zážitek minimálně s titulní fotkou, hodnocením a několika větami praktických informací a na závěr zážitku napíšou do závorky „soutěž – Messner“.

Máme pro vás připraveny celkem 4 volňásky (2 na představení 8. 2. a 2 na 9. 2. 2016, obě v pražském divadle Alfred ve Dvoře). Losování čtyř různých výherců proběhne 1. 2. 2016 a vylosovaní se o své výhře dozvědí ze zprávy do svého profilu na Outfanatic.com, na vítězné zážitky bude také upozorněno v komentářích pod tímto článkem. 
 
Zážitek může být jak pěkný běžecký okruh na Vysočině, tak i mnohadenní přechod v Pyrenejích nebo zkušenosti s lezeckou lokalitou. Fantazii se meze nekladou, jde hlavně o předání dobrého tipu a doporučení ostatním.
 
Takže kdo si nenechá ujít divadelní představení v extrémních vysokohorských podmínkách, jehož recenzi jsme vám přinesli tady?


Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 909 lidí)


Banner