REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Nová soutěž o 4 lístky na divadlo o Messnerovi

22.01.2016 |Outfanatic.com |

Chcete lístek na divadelní představení o výstupu Reinholda Messnera na Nanga Parbat, kde ztratil většinu prstů na nohou a bratra Günthera? Stačí vložit zážitek a lístek může být váš.
 

 

Pravidla soutěže 


Do soutěže budou zařazeni všichni, kdo od okamžiku zveřejnění této zprávy do půlnoci 31. 1. 2016 publikují zážitek minimálně s titulní fotkou, hodnocením a několika větami praktických informací a na závěr zážitku napíšou do závorky „soutěž – Messner“.

Máme pro vás připraveny celkem 4 volňásky (2 na představení 8. 2. a 2 na 9. 2. 2016, obě v pražském divadle Alfred ve Dvoře). Losování čtyř různých výherců proběhne 1. 2. 2016 a vylosovaní se o své výhře dozvědí ze zprávy do svého profilu na Outfanatic.com, na vítězné zážitky bude také upozorněno v komentářích pod tímto článkem. 
 
Zážitek může být jak pěkný běžecký okruh na Vysočině, tak i mnohadenní přechod v Pyrenejích nebo zkušenosti s lezeckou lokalitou. Fantazii se meze nekladou, jde hlavně o předání dobrého tipu a doporučení ostatním.
 
Takže kdo si nenechá ujít divadelní představení v extrémních vysokohorských podmínkách, jehož recenzi jsme vám přinesli tady?


Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner