REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Nejlepší z listopadových zážitků a článků

18.12.2015 |Outfanatic.com |

Ferrata na Slánské hoře, foto: Madla

V listopadu jsme spustili novu sekci Zážitky, ve které se už sešla pěkná sbírka. Z těch pražských nás nejvíc zaujalo ježdění na kolečkových lyžích v Krčáku a bouldrování po betonové skulptuře u barrandovského mostu

Na lodi jste se vydali mezi vrbičky Obecnického potoka v Brdech a do šestikubíkových vln Čerťáků pod Lipnem, s lanem na Kapelníka na Hrubé Skále a s ferratovým setem do Slaného na zajištěnou cestu, na které jste z Prahy za 15 minut autem. Na kole jste si pojezdili po Českém ráji a že se dá bouldrování šikovně spojit s bikováním si můžete ověřit díky zážitku z Trutnov Trails.


Hory jste nám představili v zimě (Silvestr 2009 na Sněžce) i v dešti (poeticky pojatý jizerský zážitek protkaný islandskými asociacemi) a dočkali jsme se prvního letošního běžkování v Jizerkách i prvního poúrazového bikování v Krušných horách.

Kromě tří alpských zážitků (ferrata Drachenwald, ferraty v lienzských Dolomitech a skialpový víkend na Rofanspitze a Juifen) a jednoho skandinávského (přechod Marfsjallen) se nám sešly dva zážitky z Kanady (bike trip okolo Spray Lakes a stopem napříč Kanadou) a několik zážitků z docela exotických lokalit (surfování na Galapáchách, koupání v Dáblově jámě v Ománu a potápění na Florida Keys).

V článcích jste si mohli přečíst o běžkařském tréninku imitacemi, lyžařskou chůzí a s hůlkami a nebo pár tipů jak vyhrát koloběh dvojic z Řípu do Prahy. A jestli spíš než trénovat se potřebujete léčit, mrkněte na článek o zázračných přírodních receptech na nehojící se ranky i silniční lišeje.

Nordic skating Krčák, foto: cihoun


Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner