REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 3. prosincový týden (14.–20. 12.)

13.12.2015 |Lu |

Foto: Night Run

Běh


Vánoční verze oblíbených nočních běhů zamíří do předvánoční Prahy, a tak v sobotu večer můžete vyrazit na Náměstí Jana Palacha na 1. ročník Christmas Night Run. Půjde opět o běžeckou „zážitkovou akci“ na 5km trati, která povede podél Vltavy na ostrov Štvanici a zpět. Je povinná funkční čelovka, bez ní nebude závodník připuštěn na start. Motto závodu je mírně upravené tradiční heslo: „Rozsvítíme během celé město… o Vánocích.“ Pro každého závodníka je připravena medaile a diplom.

V neděli se chystá Předvánoční běh Prokopským údolím na 6 km (nebo méně) po zpevněných i nezpevněných cestách na Praze 5 Stodůlkách. Sraz je na hrázi retenční nádrže nad Prokopským údolím pod Velkou Ohradou (zvané též Asuán) v ulici Novoveská.

V Plzni budete moci ve stejný den vyrazit i na delší tratě a to na Vánočním maratonu, půlmaratonu a běhu na 10 km okolo Boleváku čili kolem Velkého Boleveckého rybníku.Orienťák


Pro orienťáky z okolí Olomouce je na sobotu připraven Vánoční SMIK alias Orientační závod S MIgrujícími Kontrolami na klasické trati alias Jednorázový denní závod jednotlivců na klasické trati s pevným pořadím kontrol a intervalovým startem. Sraz je na kopci Radíkov u Olomouce. Vše organizuje Sportovní klub Univerzity Palackého v Olomouci.

V Praze pokračuje Pražská zimní liga OB nedělním Večerníkem Praha, tedy „nočákem na upravené mapě neznámého měřítka a naprosto nevyzpytatelného obsahu (kdo neví do čeho jde, nechť se podívá na stránky předchozích ročníků… v zásadě je možné všechno…).“ Oblastí je park Stromovka a možná okolí či vzdálenější okolí.

V Hradci Králové se bude v neděli závodit v rámci Zimní hradubické ligy na Vánočním sprintu až na 3 km. Závod bude probíhat na sídlišti Pražské předměstí.


Voda


Tradiční vánoční splutí nás čekají na Vánoční Sázavě, kde proběhne každoroční tradiční rozloučení se sezonou na úseku Krhanice – Pikovice (doprava autobusem zajištěna) a ve stejný den na Vánoční Bílině, sraz je v loděnici TJ Severotuk na Střekovském náměstí v Ústí n. Labem (přesun autobusem) a následné splutí začne ze Rtyně n. B. v 11:00.

 ---
A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral je tu ještě Outfanatic.com Kalendář, a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a nová sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner