REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na dárek pro outfanatika

09.12.2015 |Kuba Vondrášek |

Tak už je ta zase tady. Prý svátky klidu a pohody. Všude hrajou koledy, v troubě se peče cukroví a na balkoně čeká stromeček na to, až ho někdo usadí do stojánku. Do toho všeho ještě přemýšlet, čím letos obdarovat své blízké. Abyste to ale tentokrát měli o něco jednodušší, máme pro vás vánoční inspiraci na dárky pro správného outfanatica, u kterých si nebudete muset lámat hlavu nad tím, jestli mu to sedne nebo zda to bude mít ty požadované parametry.


Protože nechci dělat nikomu reklamu (bohužel mi za to nikdo nezaplatil), nebudu uvádět, kde se dají jednotlivé dárky pořídit, ale věřím, že jste šikovní a už si je někde najdete. Strejda Google vám určitě rád poradí.


Pitný režim se musí dodržovat a to zvláště při sportu. První tip je tedy sportovní lahev. Já osobně mám nejraději lahev Nalgene Wide Mouth. Odolá totiž velkým nárazům a díky širokému hrdlu se dá pohodlně nabrat voda, ať už budete kdekoliv. Tuhle lahev používám denně a dělám si do ní i horký čaj. Vybrat si samozřejmě můžete z různých veselých barviček. Velmi oblíbené jsou také lahve od firmy Sigg, které jsou těmi nejodolnějšími na trhu. Takovýto dárek vás vyjde zhruba na 200 kaček.

zdroj: facebook.com/nalgene

Správný muž musí u sebe nosit nůž. To je stará pravda, která platí i dnes a pokud ten váš muž ještě nůž nevlastní, nebylo by od věci mu ho pořídit. Na běžné nošení určitě postačí klasická rybička s jednou čepelí, ale pro hračičky a montéry bych zvolil multi-tool s různými kleštičkami, šroubováčky a nevím čim vším ještě. Pěkný nůž i s něčím navíc pořídíte oko tří stovek.
 Když už jsme u těch věcí, co byste měli mít každý den u sebe, nabízí se další vhodný dárek, kterým je KPZtka. I tu si už dnes můžete zakoupit, ale pokud chcete mít originální dárek, nemusíte se bát postavit si ji sami. Jak na to naleznete zde. Pokud se vám, ale jednotlivé věci nechce shánět, může si KPZtku pořídit zhruba za 300 Kč.

Zdroj: kouskysveta.cz


Aby vám nedošla šťáva


Každý má dnes u sebe chytrý telefon. Je to šikovná věc, která se hodí i při aktivitách v přírodě. Má ale jednu velkou slabost a tou je výdrž baterie. Abyste mohli svého outfanatica kontrolovat vždy a všude, pořiďte mu powerbanku neboli externí baterii. On(a) už se nebude moct vymlouvat na vybitou baterii. Slušnou powerbanku dnes pořídíte okolo pětikila.

Pokud váš outfanatik cestuje hodně do zahraničí, určitě ho pod stromečkem potěší speciální SIM karta ChatSim. Tuto simku pořídíte za pět set a po její aktivaci můžete používat chatovací aplikace jako je Messenger WhatsApp a jiné rok zdarma, a to téměř po celém světe. No není to úžasné?!

Zdroj: chatsim.com


Další drobností, co může pod stromečkem potěšit, je křesadlo. Křesadlo se dnes dostává opět do módy a nemělo by chybět v žádném batohu. Hodí se nejenom na rozdělávání ohně, ale i na zapálení vařiče. Na rozdíl od sirek nebo zapalovače vám nezvlhne a je téměř nesmrtelné. Při koupi křesadla odlehčíte své peněžence o dvoustovku.
 

PŘEČTĚTE SI: Vávra Hradilek v hlavní roli filmu Tenkrát v ráji o Joskovi SmítkoviPokud si v přírodě dopřáváte plecháček vína, určitě oceníte skládací skleničku tedy spíše plastovku na víno. Je téměř k nerozeznání od pravé skleničky, ale na rozdíl od ní se vám v batohu nerozbije. Jen to cinknutí při ťukání jí trochu schází. Na jednu skleničku si připravte 150 peněz.

zdroj: snowshoemag.com

Super dárkem může být také malý skládací baťůžek, který se vám pohodlně vejde do kapsy. Já ho například nejvíce využívám jako příruční zavazadlo do letadla. Ve velkém báglu mi pak nezabírá žádné místo. Tento baťůžek pořídíte okolo 500 korun.

Tak to už je z našich tipů asi vše, ale pod stromeček si můžete outdoorový dárek vyrobit i sami. Jak na to se dočtete zde. A nezapomeňte, Vánoce jsou o pohodě a návštěvách, vyrazte proto s přáteli někam do přírody. Inspirovat se můžete v sekci Zážitků, tak šťastné a outdoorové.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner