REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Zážitková soutěž o „tejpy“ Kine-MAX: Nejlépe zpracovaný zážitek – Skialpový víkend: Rofanspitze a Juifen

04.12.2015 |Outfanatic.com |

Zdroj: Skialpový víkend: Rofanspitze a Juifen (Zuzana J.)

Zážitková soutěž skončila. Měla dvě kola, každé z nich trvalo týden a na konci daného týdne jsme vylosovali 4 výherce, kteří obdrží (nebo už obdrželi) sadu tapů od firmy Kine-MAX, která tuto soutěž podpořila. Však taky nikdo nikdy neví, kdy se mu tape na outdoorovém tripu bude hodit, že… Jenže v pravidlech soutěže bylo řečeno, že odměněn bude i ten, jehož vložený zážitek v době soutěže bude nejlépe zpracovaný. Tzn. ne nejkrásnější zážitek z dalekých koutů světa, ale zážitek s nosnými informacemi pro ostatní. A právě toto jméno vám stále dlužíme.
 


Zážitků od vás během těch soutěžních 14 dní přišla spousta, a tak nebylo úplně jednoduché vybrat ten, který je nejlépe zpracovaný. Nakonec se ale redakční rada shodla na zážitku od Zuzany J. a jejím Skialpovém víkendu: Rofanspitze a Juifen. Zuzaně J. tedy gratulujeme a cenu posíláme! Zuzaně J. se za její píli navíc povedl „husarský“ kousek, protože během soutěžních 14 dní vložila zážitky 3 a všechny velmi dobře, nosně zpracovala, a tak se na ni usmálo štěstí a vyhrála sady tapů 3!
 

K PŘEČTENÍ: Říjnový přechod Marsfjällen (Švédsko)

Děkujeme všem za jejich vložené zážitky a věříme, že své tipy na tripy a výlety budete přidávat, i když se momentálně nebude soutěžit. Vždyť každý, kdo do Outfanatic.com sekce Zážitky přidá svůj zážitek, se bude podílet na utváření unikátní „kuchařce“ výletů či dokonce expedic s radami od A po Zet a i hodnocením ostatních účastníků. Když každý přidá malou špetku, bude z toho veliká hromada…
 
Váš tým Outfanatic.com

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 931 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner