REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Vyhlášení 2. kola Zážitkové soutěže o „tejpy“ Kine-MAX

01.12.2015 |Outfanatic.com |

Druhé kolo Zážitkové soutěže o tapy je za námi a my vylosovali další čtyři šťastlivce, kteří od nás obdrží kineziologické tapy od firmy Kine-MAX. 
 

Foto: Kine-MAXZ osudí byly vytaženy tyto zážitky:


Skialpový víkend: Rofanspitze a Juifen – Zuzana J. nejenom vypráví o skialpování v Alpách, ale vlastní pocity doplňuje mnoha užitečnými informacemi i odkazy, aby i ostatní mohli takovýto výlet bezpečně absolvovat.

První letošní lyžování – vyhlídka Krásná Máří – určitě už spousta z vás letos stála na lyžích, stejně jako Sim. Ta se o své prvotní pocity rozhodla podělit s ostatními, a také dodává, jaké lyžařské podmínky na Jizerkách panovaly.

Říjnový přechod Marsfjällen (Švédsko) – o zážitky z výpravy do divočiny Švédska se s námi podělilo eMBéčko, když vypravuje o tom, jaké to je, být široko daleko v horách sám. V textu najdete ale i spoustu užitečných informací, jak to u Saamů chodí.

Jak umejt boty v Krkonoších Harachov – Výrovka – LiborW svým žážitkem nejen inspiruje, aby i ostatní vyrazili na výlet na Krkonoše, ale také varuje, že tamní počasí si s vámi udělá, co budete chtít.
 
Výhercům gratulujeme, ceny rozešleme a těšíme se na další zážitky a tipy z vašich výletů, tripů či tréninků. Abychom vás trochu napjali, tak o tom, který žážitek vložený v minulých 14 dnech je nejlépe zpracovaný, rozhodne celá redakční rada a výherce bude vyhlášen zvlášť.

Váš tým OF

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 931 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner