REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Vyhlášení Zážitkové soutěže o „tejpy“ Kine-MAX

24.11.2015 |Outfanatic.com |

První kolo Zážitkové soutěže o tapy je za námi. A i když pořád Zážitková soutěž probíhá – 2. kolo končí v neděli 29. 11. 2015, tak jsme vylosovali první čtyři šťastlivce, kteří od nás obdrží kineziologické tapy od firmy Kine-MAX. Další čtveřice výherců bude vylosována po skončení druhého kola soutěže.
 

Foto: Kine-MAX


Z osudí byly vytaženy tyto zážitky:


Cyklostezka z Kostelce nad Labem do Toušeně – autorkou je Zuzana J. a zážitek vypráví o jejich výletě na in-line, kolobrndě a v Chariotu po cyklostezce v příjemném prostředí řeky Labe.

Stopem napříč Kanadou  část 1. – zážitek od Barči Kubátové, která zde popisuje rozhodnutí a přípravy na stopařský trip napříč Kanadou.

Cesta na Island – výpravu na Island v Jizerských horách popisuje Petr S., který nedá dopustit ani na ten opravdický Island. Prý se to zase tak neodlišuje – bažiny, mokřady a tak…

Skrz Prahu po cyklostezkách – se vydala Madla Svobodná, která po cyklostezkách projela z Prahy 6 až do Úval a podívala se tak i do míst, které by jinak těžko objevila.
 
Výhercům gratulujeme, ceny rozešleme a těšíme se na další záznamy vašich výletů, tripů či tréninků. A nezapomeňte, že po skončení 2. kola soutěže bude redakcí vybrán a posléze odměněn nejlépe zpracovaný zážitek…

Váš tým OF

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 921 lidí)

Poslední inzeráty

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno

sebeobrana


Banner