REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 4. listopadový týden (23.–29. 11.)

22.11.2015 |Lu |

Foto: Run Česká Kanada

Běh


Sportovci z okolí adršpašských skal mohou ve středu vyrazit na další ze série Běžecké vršky 2015, a to tentokrát na Běh na Bišík na 3,2 km. Sraz je Na Rybárně v Teplicích nad Metují.  

Na západě se chystá na sobotu trochu předčasná Mikulášská dvacítka. Dvacetikilometrovou trať můžete běžet nebo jet na kole. A možná potkáte i Trávu.

Ve středočeských Senohrabech se v neděli na ,,Vávrově palouku“ sejdou na trénink před zimní sezónou lyžaři na 59. ročníku lesního a přespolního běhu Podzimní běh lyžařů. Startovat se bude na tratích 60 m – 1,2 km (hromadně) a na tratích 4 a 8 km (intervalově). Pořadatelé varují: „Pro lyžaře tento termín znamená poslední možnou zkoušku sil před přechodem na lyže.“

Poslední závod ze seriálu Run Česká Kanada se odehraje v neděli v podhradí hradu Landštejn. Finále této krosové a canicrossové série vyvrcholí v podobě Landštejnského krosu a zúčastnit se můžete i v doprovodných kategoriích: MTB, bikejoring či koloběžkách. Tento závod nabízí velký okruh přes Blato kolem opevnění Československé armády z první republiky (varianta 20 km) nebo dva 12km nebo 7km okruhy přes bunkry Klášter. Trasa vede přes lesy, kolem rybníků, menší úseky po místní asfaltové komunikaci a je ideální i pro běh se psem! 
 

Orienťák


Tradiční úterní orientační běhy EPO OB pokračují ve Hvězdě. Start je vždy zhruba od 18 do 20 hod, jak kdo přijde, tak běží. Sraz je v Restauraci U Holečků, tak si nezapomeňte něco pak dát.


Festival


Cestovatelský festival Kolem světa zavítá o víkendu do Národního domu na Smíchově. Návštěvníky čeká krom obrázkových dobrot i několik stánků s ochutnávkami zajímavých pokrmů a dobrot z exotických zemí světa. A ochutnávat můžete od rána do večera.

---
A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral je tu ještě Outfanatic.com Kalendář, a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a nová sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.
 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner