REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Banff Mountain Film and Book Festival 2015 bude už zítra

18.11.2015 |Banff Mountain Film and Book Festival |

11. ročník Banff Mountain Film and Book festivalu v Česku je tu! Už zítra 19. 11. 2015 to v kině Aero vypukne... V současné době jeden z nejznámějších a nejlepších festivalů tohoto druhu na světě otevírá své brány českým milovníkům hor.

Nejlepší štáby, filmové produkce, fotografové a spisovatelé z celého světa už prezentovali svá díla spojená s horskou tématikou ve světových premiérách v Banff Centre, které festival pořádá, a které spadí pod patronaci jedné z hlavních kanadských kulturních a vzdělávacích institucí Mountain Culture.Letošní vítězné filmy už postupily do tzv. World Tour, která pak celý rok cestuje po světě. A právě nyní do kina Aero přichází letošní nejlepší snímky z kanadského originálu festivalu. Na diváky české verze World Tour tak čeká nabitý filmový program a velká diashow, se kterou letos přijede světoznámý yosemitský lezec Tommy Caldwell.

Takže rozhodně je se na co těšit. Pro více info sledujte Outfanatic.comBanff Mountain Film and Book Festival FB a web www.banff.cz.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 921 lidí)

Poslední inzeráty

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno

sebeobrana


Banner