REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 3. listopadový týden (16. 11. – 22. 11.)

15.11.2015 |Lu |

Foto: Seakajak Praha – Mělník

Běh


V úterý můžete oslavit svátek studentů během na Běhu 17. listopadu v Děčíně na atletickém stadionu. Půjde o běh na 5 km na dráze a přidruženy budou i dětské závody. Protože: „Komunismus je svinstvo a komunisti jsou s…“, jak praví motto závodu.

Ve stejný den můžete zabrat i na delší trati, a to na Bouřňáku v Krušných horách na akci Moldavský půlmaraton. Půjde o kros po hřebeni Krušných hor. Vybrat si můžete ze vzdáleností 21 km, 12 km nebo 6 km. Stále je možné se přihlásit!


Survival


Na sobotu se chystá Pražský parkový survival ze série Adventure Race. Centrum závodu bude v Zadní Třebáňi. Závod je zároveň závod poháru ČR v přírodním víceboji jednotlivců a Akademické mistrovství ČR v survivalu jednotlivců.


Lezení


Zajímavá lezecká soutěž Sambar Steel se chystá na víkend v Kladně. Jde o Mezinárodní závody v průmyslovém lezení a rovněž otevřené mistrovství. Akce bude probíhat na lezecké stěně a ve výcvikovém středisku pro práce ve výškách – POLYGON Kladno. „Závod poskytuje skvělou příležitost výškovým pracovníkům, hasičům, záchranářům, speleologům a také zkušeným amatérům porovnat své síly a dovednosti.“


Voda


O svátečním úterý proběhne tradiční Seakajaková jízda Praha – Mělník. Jde o splutí řeky na dlouhých lodích za doprovodu instruktorů a je určená především „pro ty, co již v kajaku seděli anebo mají rádi listopadové počasí – nepočasí. Záruka podzimního počasí, splutí komor a dobré nálady je jistotou již u sedmého ročníku této povedené akce.“  Sraz účastníků v 7.00 hod ve Sportcentrum Troja.


Festivaly


Ve čtvrtek večer proběhne v kině Aero oblíbený Banff Mountain Film Festival aneb přehlídka filmů s horskou tématikou, která putuje světem. Jako speciální host se ukáže současná legenda volného lezení Tommy Caldwell.

O víkendu se zase můžete podívat do Národního Domu na Smíchově na Mezinárodní festival alpinismu. „Festival je již tradiční akcí založenou na přednáškách za osobní účasti největších osobností současného alpinismu, ale i horolezeckých legend, které určovaly vývoj jednotlivých disciplín tohoto krásného sportu.“

---
A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral je tu ještě Outfanatic.com Kalendář, a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a nová sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 934 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner