REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Zážitková soutěž o 9 sad špičkových „tejpů“ Kine-MAX

16.11.2015 |Outfanatic.com | Lezení, Běhání, Cyklistika, Turistika a treking, Extrémní závody, Běžkování

Sekce Zážitky už frčí na plné obrátky, a tak jsme pro vás připravili soutěž. Můžete díky ní zjistit, že vložit vlastní zážitek zabere jen chvilku a ještě tím pomůžete spoustě lidem naplánovat jejich sportování.

Jak soutěž probíhá


Vyhrát můžete jednu z devíti sad špičkových tapů od Kine-MAX za tisícovku. Soutěžit se bude dva týdny a každý týden rozdáme 4 sady výhercům vylosovaným ze všech zúčastněných. Navíc nejlépe zpracovaný zážitek vložený během celých 14 dní bude navíc odměněn další sadou kineziologických tapů.

Do soutěže budou zařazeni všichni, kdo nahrají zážitek minimálně s titulní fotkou, hodnocením a několika větami praktických informací. První kolo soutěže končí v neděli 22.11. a druhé v něděli 29.11. Účastnit se můžete v obou týdnech, tudíž každý, kdo vloží v každém týdnu aspoň jeden zážitek, může vysoutěžit až tři sady tapů.Zážitek může být jak pěkný běžecký okruh na Vysočině, tak i mnohadenní přechod v Pyrenejích nebo zkušenosti s lezeckou lokalitou. Fantazii se meze nekladou, jde hlavně o předání dobrého tipu a doporučení ostatním.

Pravidla

 
Co udělat? Vlož do sekce Zážitky svůj vlastní zážitek (aspoň jeden, ale můžeš rovnou dva nebo i víc), který bude obsahovat aspoň jednu fotku, pár řádků praktických informací a tvé vlastní hodnocení.
Kdy? První týden 16.22.11., druhý týden 23.29.11.
Kdo vyhraje? Z vašich vložených zážitků každý týden vylosujeme 4 vítězné. Na závěr pak vybereme ještě nejlépe zpracovaný zážitek, který bude odměněn také.
Co vyhraješ? Sady kineziotapů od Kine-MAX v hodnotě 1 000 Kč.
Ještě nějaká pravidla? Hraje se fair play a redakce má právo cokoliv uznat, neuznat nebo změnit, a to i zpětně.

Ze zážitku: Bike trip okolo Spray Lakes (Canada)
Foto: MChrrr.

 

Pár tipů pro inspiraci

 
Vložit zážitek je hračka a zabere to jen pár minut. Krátký popis s fotkou vložíte i z mobilu.

GPS trasa není v zážitku povinná, ale pro ostatní je to informace nad zlato. Pokud jí nemáte, tak třeba na Mapy.cz si můžete vlastní trasu naklikat, a pak dát exportovat do GPX.

Každý vložený zážitek zůstává váš, tedy jste jeho autory a můžete si ho libovolně upravovat. Ostatní pak u vašeho profilu vidí, kolik zážitků jste hodnotili, vložili i kolik jich máte v absolvovaných.

Jak takový zážitek může vypadat? Mrkněte třeba na pohodový Běžecký okruh na Malé skále, totálně masakrální Bike trip okolo Spray Lakes (Canada) anebo třeba nádhernou scenerickou Ferratu Drachenwand. Je to jen na vás...

A nakonec všichni, kdo (nezávisle na soutěži) vloží 10 a více dobře zpracovaných zážitků, budou mít nejen skvělý pocit z předání dobrých tipů ostatním, ale ještě od nás dostanou překvapení. Konkrétně běžecké a cykloponožky Outfanatic, čestnou stříbrnou medaili a přístup k VIP výhodám jako je přednostní nabídka startovného na závody zdarma. Pro aktivnější spolutvůrce zážitků pak máme nachystaná trička, nejvíc VIP zlatou medaili a další výhody.

Těšíme na vaše originální příspěvky a držíme palce!

Váš tým Outfanatic.com

Foto: Kine-MAX

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Adrenalin Challenge Race 2018

Adrenalin Challenge Race 2018

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner