REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 2. listopadový týden (9.–15. 11.)

08.11.2015 |Lu |

Foto: Běž pro nevidomé

Běh


V úterý se můžete proběhnout nočním Barrandovem na posledním ze seriálu Prokopského nočníku. Startuje se v 8 večer v Restauraci Černý kohout na Praze 5 a poběží se 5,1 km. Se psem nebo bez.

Další běh a rovnou akademické mistrovství v přespolním běhu bude probíhat pod názvem Běh 17. listopadu v sobotu (tedy 14. listopadu) v Oboře Hvězda na Praze 6. Poběží se v terénu na trati na 9 nebo 4,2 km.V neděli bude v Praze probíhat charitativní běh Běž pro nevidomé do schodů. Trať bude poměrně neobvyklá, a to 24 pater hotelu Corinthia. Za každý váš schod půjde na konto nevidomých připsána 1 koruna. Organizátorka a trasérka nevidomých běžců vzkazuje: „Pokud se přidáte k nám a rozhodnete se Běžet pro nevidomé, pomůžete tak nejen sobě, ale především ukážete, že vám slepota není lhostejná.“

O víkendu se bude bojovat o titul krále Vysočiny alias VyKinga na VyKing Krosu a Trailmaratonu. Zúčastnit se můžete sobotní varianty na 5 nebo 10 km nebo drsnější nedělní varianty na 42 nebo 21 km. Zázemí i večírek (pro přeživší) proběhne na zámečku Karlštejn.  

Další přírodní běh na dlouhou trať se uskuteční u Plzně pod názvem Radeč Maraton. Těšit se můžete také na tratě maratonské či půlmaratonské (46 km nebo 21 km). Centrum bude ve Volduchách v kempu Veselý Habr.

Poslední maraton tohoto týdne proběhne v Ústí nad Labem na Ústeckém maratonu. Poběží se tentokrát po silnici a součástí hlavního závodu je maraton, půlmaraton a doprovodný závod na 10 km. Trať závodu vede převážně po cyklostezce, pouze v několika místech po málo frekventované silnici. Trať je mírně zvlněná, obrátková a měří přibližně 42 195 m, 21 097 m nebo 10 000 m.


Kolo


Kolo i běh můžete vystřídat na sobotním Podzimním bahně alias „kultovním zavíráku bikerské sezóny“ v Čankově u Karlových Varů. Tato časovka horských kol, případně běžecký závod v terénu proběhne na okruhu s délkou 6,6 km a převýšením 250 m. Běh rovná se 1 okruh a MTB povětšinou dva. Součástí bude i dětský závod.

Další cyklistický svátek se uskuteční v sobotu v hotelu Pyramida v Praze 6 pod názvem Podzimní cyklofest. Půjde o „velký celodenní promítací ryzí festival cyklistiky a cestování na kole“.

---
A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral je tu ještě Outfanatic.com Kalendář, a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a nová sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 509 lidí)

Poslední inzeráty

spolulezec Plzen

Beh do vrchu

Parťák na běhání

Lezečky Ocún

Pánské pohory Lowa


Banner