REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na 2. listopadový týden (9.–15. 11.)

08.11.2015 |Lu |

Foto: Běž pro nevidomé

Běh


V úterý se můžete proběhnout nočním Barrandovem na posledním ze seriálu Prokopského nočníku. Startuje se v 8 večer v Restauraci Černý kohout na Praze 5 a poběží se 5,1 km. Se psem nebo bez.

Další běh a rovnou akademické mistrovství v přespolním běhu bude probíhat pod názvem Běh 17. listopadu v sobotu (tedy 14. listopadu) v Oboře Hvězda na Praze 6. Poběží se v terénu na trati na 9 nebo 4,2 km.V neděli bude v Praze probíhat charitativní běh Běž pro nevidomé do schodů. Trať bude poměrně neobvyklá, a to 24 pater hotelu Corinthia. Za každý váš schod půjde na konto nevidomých připsána 1 koruna. Organizátorka a trasérka nevidomých běžců vzkazuje: „Pokud se přidáte k nám a rozhodnete se Běžet pro nevidomé, pomůžete tak nejen sobě, ale především ukážete, že vám slepota není lhostejná.“

O víkendu se bude bojovat o titul krále Vysočiny alias VyKinga na VyKing Krosu a Trailmaratonu. Zúčastnit se můžete sobotní varianty na 5 nebo 10 km nebo drsnější nedělní varianty na 42 nebo 21 km. Zázemí i večírek (pro přeživší) proběhne na zámečku Karlštejn.  

Další přírodní běh na dlouhou trať se uskuteční u Plzně pod názvem Radeč Maraton. Těšit se můžete také na tratě maratonské či půlmaratonské (46 km nebo 21 km). Centrum bude ve Volduchách v kempu Veselý Habr.

Poslední maraton tohoto týdne proběhne v Ústí nad Labem na Ústeckém maratonu. Poběží se tentokrát po silnici a součástí hlavního závodu je maraton, půlmaraton a doprovodný závod na 10 km. Trať závodu vede převážně po cyklostezce, pouze v několika místech po málo frekventované silnici. Trať je mírně zvlněná, obrátková a měří přibližně 42 195 m, 21 097 m nebo 10 000 m.


Kolo


Kolo i běh můžete vystřídat na sobotním Podzimním bahně alias „kultovním zavíráku bikerské sezóny“ v Čankově u Karlových Varů. Tato časovka horských kol, případně běžecký závod v terénu proběhne na okruhu s délkou 6,6 km a převýšením 250 m. Běh rovná se 1 okruh a MTB povětšinou dva. Součástí bude i dětský závod.

Další cyklistický svátek se uskuteční v sobotu v hotelu Pyramida v Praze 6 pod názvem Podzimní cyklofest. Půjde o „velký celodenní promítací ryzí festival cyklistiky a cestování na kole“.

---
A kdo nechce sportovat sám, nechť vyzkouší Outfanatic.com Parťáky.
A pro toho, kdo si nevybral je tu ještě Outfanatic.com Kalendář, a ti, kdo raději sportují sami a hledají inspiraci kam vyrazit, je tu Outdoormapa a nová sekce ZážitkyZážitky jsou i pro ty, kteří se chtějí nechat inspirovat i pro ty, kteří se chtějí o své zážitky podělit s ostatními.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 927 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner