REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Naplánujte si okruh nebo výpravu v nové sekci Zážitky

31.10.2015 |Outfanatic.com |

Nová sekce Outfanaticu je na světě a jmenuje se Zážitky. Ve zkratce jde o databázi outdoorových zážitků, do které může přispět každý, kdo se chce podělit o dobrou trasu, lokalitu nebo sportovní počin. Najdete v ní inspiraci i užitečné informace pro vlastní akce, všechny zážitky můžete hodnotit, ukládat nebo se přímo spojit s jejich autory. Už teď je v databázi přes 300 super zážitků a rychle budou přibývat další.

Jak to celé funguje?


Když třeba projedete dobrou trasu na kole, vyrazíte na do nové lezecké oblasti nebo podniknete túru napříč Pyrenejemi, můžete na Outfanaticu zážitek jednoduše uložit. Stačí nahrát fotku, přidat pár slov a hodnocení. Kdo se chce rozepsat, tím lépe. Můžete přidat fotogalerii, GPS trasu (zobrazí se v interaktivní mapě) a další praktické informace, které pomohou ostatním v jejich plánování. 

Všechny nové zážitky s fotkou se navíc zhruba hodinu po publikaci objeví na hlavní stránce sekce mezi nejnovějšími (to aby si užily svých 15 minut slávy :-)). Nezapomeňte taky hodnotit zážitky ostatních, jednak proto, že autorům uděláte radost, a jednak proto, že tím ostatním pomůžete v orientaci.

Na výsledku je dobré nejen to, že si vytváříte vlastní deníček, ale taky že se vaše zážitky jednoduše dostanou mezi lidi. Ostatní si pak mohou jednoduše vyhledat, co je zajímá, ať už je to těžká ferrata na Zugspitze nebo běžecké traily v Kunraťáku a naplánovat si podle toho svoje vlastní akce. 


Jakýkoliv zážitek si taky můžete zařadit do svých absolvovaných nebo do oblíbených. Samozřejmě je možné poradit se přímo s autorem a zeptat se ho na informace, které vám chybí.

Tak ať se vám sekce líbí, dětské nemoci nám, prosím, odpusťte (o chybách určitě pište, jo?) a těšíme se na vaše reakce!

Zážitky najdete tady.

Váš tým Outfanatic

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner