REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

3. ročník Prvního Seakayakářského festivalu v Praze

19.10.2015 |Seakajak Liberec s.r.o. | Voda a lodě

Smutníte, že podzim je definitivně tady, že se zima nezadržitelně blíží, a že přichází období lyžování a pádlování bude jen pro otrlé a otužilé? Nevěšte hlavu, sekajakářskou sezonu si můžete prodloužit Seakajakářským festivalem v Praze. Letos půjde již o 3. ročník tohoto zajímavého podniku u nás a odehraje se v termínu 22.–25. 10. v areálu Intercamp KOTVA Praha.
 


Oficiální zahájení je naplánováno na páteční 19. hod. Mezi 19.–20. hod bude první promítací blok. Na programu budou filmy Jardy Čundrleho z pádlování v Grónsku a Lofot. Dále krátký film z loňského silvestrovského pádlování v Chorvatsku a další seakayakářské filmy. Zábava samozřejmě v 8 večer končit nebude: volná zábava, pivo, kytary, záleží jen na vás, jak si večer užijete.
 
A navíc už od 16 hod bude probíhat testování kajaků. Budete mít možnost vyzkoušet ORU kajaky z USA, ale také nový singlekajak a double kajak z projektu Ondry Nikla.
 

Sobotní program bude bohatý a budete mít možnost vyzkoušet si spoustu nových věcí… Na dopoledne jsou připraveny workshopy s Petrem Majorem pro pokročilé kajakáře a s Ondrou Niklem pro začátečníky. Odpoledne bude věnované buď pádlovací vyjížďce po Vltavě anebo po Berounce (od 13 hod) či zábavnému soutěžení v kanoepólu družstev o hodnotné ceny. Po celý den bude možnost vyzkoušet si novinky, oblečení, seakajaky a pádla, ale také kajaky skládací.
 


K TÉMATU: Jak holky čůrají na seakajku


Na večer je pak připraven hlavní přednáškový blok plný mořského pádlování. Opona se zvedá v 17 hod. Po ukončení přednášek dojde k vyhlášení turnaje v kanoepólu a předání cen. I v sobotu bude program pokračovat volnou zábavou a hraním na kytary a zpěvem až do rána.
 


Nedělní program bude patřit velkému pádlovacímu defilé na Vltavě a tím celý festival zakončíme.
 
Ubytování je možné ve venkovním prostoru kempu ve stanu nebo v autě, ale je také možnost ubytování v ubytovně nebo v tělocvičně ve vlastním spacáku. Pro zamluvení pokojů pište na seakayaklbc@centrum.cz
 
Více informací o festivalu najdete zde anebo tady.

Foto: Seakayak Liberec s.r.o.
 

Program


Pátek

Od 16 hod velké testování kajaků: Budete mít možnost vyzkoušet ORU kajaky z USA, ale také nový singlekajak a double kajak z projektu Ondry Nikla.

Od 19 hod začátek krátkého filmového večera: Uvidíte filmy Jardy Čundrleho z pádlování v Grónsku a Lofotských ostrovů. Dále krátký film z loňského silvestrovského pádlování v Chorvatsku a další seakayakářské filmy.

Sobota

Od 10 hod workshop pro pokročilé pádlery s Petrem Majorem. Ve stejném čase bude také workshop pro začátečníky s Ondrou Niklem.

Od 13 hod pádlování na Vltavě nebo Berounce, soutěž družstev v kanoepólu.

Od 17 hod začátek promítání
17:00 – 17:30 Ondra Nikl Špicberky na mořském kajaku
17:30 – 18:00 Jiří Choroš Hron a Zdeněk Herzán Zimní pádlování na Raja Ampat
18:00 - 18:30 Přestávka
18:30 – 19:00 Jura Havel Beringova úžina
19:00 – 19:30 Motýl Grónsko na deblkajaku
19:30 – 20:00 Přestávka
20:00 – 20:30 Kitty a Tomáš Oban – Kde se seakajakářům plní jejich vlhké sny

Neděle

Od 10 hod společné pádlovací defilé po Vltavě a zakončení festivalu.
 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

08.02.2018

Rituály a pověry ve sportu

21.12.2017

Dopřejte tělu odpočinek – fyzický i psychický – naučte se relaxovat

04.10.2016

Jak přečíst stupnici obtížnosti WW

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 905 lidí)


Banner