REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Rychlostní prémie a prize money na slapském závodě EPO Trail Maniacs 2015

13.10.2015 |EPO TrailManiacs | Běhání, Extrémní závody

Skrz tiskovou zprávu, která se nám objevila v redakci vás oraganizátoři srdečně zvou na 1. ročník EPO Trail Maniacs 2015. V sobotu 24. října 2015 v sedm hodin ráno odstartuje trailový závod v okolí Slapské přehrady. Běžce čeká 63 km s převýšením 2 300 m nebo mohou zkusit kratší trať 45 km se startem v osm hodin a převýšením 1 850 m. Pro nejlepší závodníky jsou v jednotlivých kategoriích připraveny prize money a další hodnotné ceny. Zvláštní ocenění mohou závodníci získat na dvou měřených úsecích, kterými jsou jedna rychlostní a jedna vrchařská prémie.
 


Jedná se o trať velmi technicky náročnou, avšak běhatelnou ve všech úsecích. Je zde střídání techničtějších úseků s lesními cestami. Trať je vedena velmi atraktivními místy s krásnými výhledy na široké okolí a údolí řeky Vltavy. Poslední část trati vede přes unikátní národní přírodní rezervaci Albertovy skály, vyhledávané místo v okolí Slap.
 

„Jde o první ročník závodu, nicméně to, že jde o kvalitní trať krásným terénem, jsme si potvrdili během nultého ročníku na základě reakcí závodníků.“ říká k závodu jeho ředitel, Ondřej Kutiš, a dodává: „V současné době máme přihlášeno již přes 120 účastníků, ale očekáváme ještě další nárůst.“  


K TÉMATU: EPO TrailManiacs 2015
 
EPO Trail Maniacs je závod jednotlivců, ale je možné samozřejmě běžet ve více lidech či skupinkách, nicméně čas se měří všem zvlášť. Limit obou závodů je v sedm hodin večer na Cholíně, v centru závodu.
 

Výše startovného na dlouhou trať se pohybuje od 350 do 600 Kč dle termínu přihlášení, na krátkou trať je to o 100 Kč méně. Za tuto cenu pořadatelé mj. zajistí čtyři občerstvovací stanice, odvoz na start do Nečína pro dlouhou trať, mapy a čipy pro přesné změření výkonů závodníků.
 
Podrobnější informace najdete v Outfanatic.com Kalendáři, na internetových stránkách závodu www.trailmaniacs.cz nebo na Facebooku.
 


Foto: EPO Trail Maniacs

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Adrenalin Challenge Race 2018

Adrenalin Challenge Race 2018

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem

100

%

100

%

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 931 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner