REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Vyhlášení letošního ročníku Rock Point – Horské výzvy proběhne na festivalu Obzory

30.09.2015 |Rock Point – Horská výzva | Běhání, Turistika a treking, Extrémní závody, Canicross

Dostala se k nám zajímavá tisková zpráva, v níž organizátoři poukazují na další novinku letošního ročníku seriálu Rock Point - Horské výzva. Vyhlášení celého ročníku se totiž neuskuteční v rámci poslední závodní zastávky. Pořadatelé totiž připravili slavnostnější ráz celého dekorování. To tak proběhne při cestovatelském festivalu Obzory 2015 ve Filozofické fakultě UK Praha v neděli 8. listopadu.
 


„Dekorovaní si za své výkony zaslouží, aby jejich vyhlášení získalo větší vážnost a prestiž. Neustále pracujeme na zvyšování celkové úrovně seriálu a tohle je další z novinek, kterou jsme letos připravili. Tím, že se vyhlášení uskuteční v Praze, mají to všichni více méně na půli cesty a tentokrát bude přidán i další zážitek v podobě celého festivalu,“ sdělil Pavel Zitta, ředitel seriálu.
 

Zatímco závěrečná, tzv. šumavská zastávka se uskuteční v Železné Rudě ve druhém říjnovém víkendu (9. a 10. 10.), slavnostní vyhlášení proběhne přesně o měsíc později v neděli 8. listopadu právě jako součást festivalu cestování a aktivit v přírodě Obzory 2015. Dekorování proběhne v Zimním sále od 14:30 do 16 hodin. „Tím, že vyhlášení připravíme takto samostatně, bude čas připravit výsledky skutečně precizně. Nebude se tak opakovat situace, kdy po závodě nastane nepředvídatelná chybička a díky tomu celkové vyhlášení ztratí svůj půvab a vážnost. Všechny oceněné dvojice a závodníci v celkovém pořadí od nás samozřejmě obdrží pozvání s víkendovou vstupenkou na festival zdarma,“ upozornil Zitta.
 

Obzory je jeden z největších festivalů v ČR o cestování a aktivitách v přírodě. Dvoudenní cestovatelská a outdoorová přehlídka se koná na půdě Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Patřit jí bude devět sálů, dorazí na tři desítky osobností, připraveno je pětadvacet přednášek, deset filmů a pětadvacet workshopů. Na své si přijdou aktivní outdooroví sportovci, horolezci, vášniví cestovatelé, ale i pasivní diváci, kteří se jen rádi kochají zážitky jiných. Jde o velkolepou konferenci s výměnou zkušeností a rad specializovaných odborníků. Tentokrát ji zpestří i vyhlášení unikátní seriálu horských běhů a trekingu dvojic Rock Point – Horská výzva 2015.

Foto: Rock Point – Horská výzva

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Adrenalin Challenge Race 2018

Adrenalin Challenge Race 2018

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 928 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner