REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Dech hor - Festival alpinismu a dalekých cest 2015

25.08.2015 |Outfanatic.com | Lezení, Voda a lodě, Běhání, Turistika a treking, Extrémní závody, Skialpy, Bootcampy, Expedice, Ferraty, Přežití v divočině, Slackline, Další sporty

Prázdniny se pomalu chýlí ke svému konci, a tak nastává čas na pozvánku na již tradiční festival o cestování, horolezectví, VHT… 6. ročník festivalu Dech hor 2015 se uskuteční 11.–13. 9. 2015 v Pasekách nad Jizerou.
 


Paseky nad Jizerou, kraj „Zapadlých vlastenců“, je horská obec na pomezí Krkonoš a Jizerských hor, která leží mezi Harrachovem a Rokytnicí nad Jizerou. A protože podzimek je v Krkonoších již dosti chladným obdobím, uskuteční se festival jako obvykle v zateplených stanech před hospodou Hermína, č. p. 21 ve skiareálu Pizár.
 

Můžete se těšit na přednášky, fotografie, filmy, vyprávění či work shopy zaměřené na cestování, horolezectví či vysokohorskou turistiku. Ale také jsou pro vás připraveny outdoorové a sportovní aktivity, výlety s průvodci, lezení anebo i diskotéka. Pro děti a mládež je připraven Fit Fun Camp Dech hor – lezecký kurz, venkovní cvičení a kurz sebeobrany, a to zdarma v rámci festivalu.
 


Kromě jiných známých i méně známých outdoorvých celebrit se můžete těšit i na vyprávění Michala Tyla s chotí Jančou, kteří se s vámi rádi podělí o své zážitky ze žranice ledních medvědů na Aljašce. A mimochodem, Michal Tyl je také autorem podkladové fotky letošního plakátu festivalu – velrybího ocasu…
 
Více informací naleznete v Outfanatic.com Kalendáři anebo také zde. A jestli se vám do Pasek nechce samotným, zkuste Parťáky.
 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Adrenalin Challenge Race 2018

Adrenalin Challenge Race 2018

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem

100

%

100

%

Související články

03.04.2018

Jaký trénink na jaro? Běh a síla jsou super

15.03.2018

Kde brát energii pro výkon a jak rychleji regenerovat?

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 931 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner