REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tipy na tento týden

09.09.2013 |OVP |

Foto: Albert triatlon tour

Přes týden – orienťák

Jak jsme psali minulý týden, podzimní orienťácká sezóna začala, a tak si tuto středu můžete vybrat hned ze dvou různých orienťáků: Pražského poháru žactva (závod nejen pro žactvo – pro dospělé jsou připraveny tréninkové tratě) v Šárce a závodu smíšených dvojic na Petříně. Stihnout se dá dokonce obojí. Ve čtvrtek pak můžete přidat závod Pražské MTBO ligy, tedy orienťáku na kole, v Újezdu nad Lesy.
 

Přes týden – běh

Běžci, už tradičně očekávající úterní a čtvrteční akci, se tentokrát mohou vydat v úterý do Krčáku na Kros Otakara Pachmanna (4,4 km) a ve čtvrtek na Běh Anny Marie do Miličáku (6,5 km).   Milovníci dráhy mohou ještě ve středu přidat Tartanovou hodinovku na Strahově.
 

Přes týden – lezci

Lezci mohou buď vyzkoušet zbrusunovou lezeckou stěnu ve Vysočanech, nebo si ve středu zazávodit v Lokal Bloku při Boulder boji.
 

Sobota

V Divoké Šárce Běžecký oddíl neambiciózních běžců pořádá pohodový závod na 400–700 m spojený s dětskými soutěžemi a projížďkou na koních, zatímco v Kladně se běží klasický maraton a na řece Malši se koná Extrémní závod dvojic (MTB, běh a voda) Hanman.
 

Neděle

V nových Butovicích se pojede finále série dětských triatlonů a v Libeři závod horských kol Transbrody.
 

Další tipy

Tipy na další závody najdete v kompletním kalendáři. Ti, co neradi závodí, se mohou alespoň nechat inspirovat naší mapou, ve které naleznou pražské trasy pro in-line brusle, orienťácké mapy, bazény, běžecké trasy (při kliknutí se zobrazí délka a podrobnosti) i další sportoviště.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 931 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner