REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Tradiční závod Pilsenman startuje již tuto sobotu

11.08.2015 |Pilsenman | Triatlon, Duatlon

Dorazila k nám další tiskovká zpráva - pozvánka na další zajímavý tuzemský závod. Tentokrát se jedná o triatlon anebo kvadriatlon u Plzně, který se odehraje už v sobotu 15. srpna. 13. ročník terénního závodu IBIS Pilsenman odstartuje plaváním v 10 hodin na pláži Velkého boleveckého rybníka, zázemí závodu a další disciplíny se budou odehrávat na louce U sv. Jiří na Doubravce.


Terénní kvadriatlon IBIS Pilsenman je složen z 1 km plavání, 2,4 km běhu, 9 km jízdy na lodi, 42 km horského kola a 14 km běhu, který tvoří i několik brodů. Triatlon IBIS Pilsenman Easy tvoří 600 m plavání, 2,4 km běhu, 14 km jízdy na horském kole a 2 km závěrečného běhu. Při obou závodech je možné soutěžit v kategorii jednotlivců nebo družstev. Vítězové jednotlivých závodů obdrží hodnotné ceny od partnerů závodu, a to včetně balíčku na ubytování nebo stravování v síti hotelů IBIS.


 
„Nyní máme k závodu přihlášeno přes 100 závodníků a v posledním týdnu počítáme s nárůstem na rekordních 150 sportovců. Internetová registrace končí ve čtvrtek 13. srpna, poté bude možnost se přihlásit až v sobotu do 8:30 hodin na louce U sv. Jiří. Kromě dvou hlavních závodů bude opět připraven i závod pro děti nebo tombola,“ zhodnotil zájem o závod a probíhající přípravy jeho ředitel Tomáš Eisner z Pilsenman Clubu.

Kompletní informace o závodu, podrobné mapy, popis všech tratí nebo užitečné informací, najdete na webových stránkách www.pilsenman.cz. V případě dotazů pište na e-mail info@pilsenman.cz.

Foto: Pilsenman
---
A že vám chybí někdo do družstva? Zkuste Outfanatic.com Parťáky.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

12.05.2016

Jak být lepší, rychlejší, vytrvalejší? Trénuj ve výšce (II).

10.05.2016

Jak být lepší, rychlejší, vytrvalejší? Trénuj ve výšce (I.)

03.11.2015

Jak na nehojící se ranky, silniční lišeje ale i horečky a jiné nemoci? Zkuste tužebník jilmový

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 927 lidí)

Poslední inzeráty

Parťák

Surfskate v Praze

parťačka na sportovní aktivitu

Spolulezkyni

Kolo Praha -> Brno


Banner