REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Pro inzerenty

Firemní profily na Outfanatic.com


Pokud máte zájem o placenou nebo neplacenou propagaci na webu Outfanatic.com (Dříve "Outdoor v Praze") napište nám na e-mail inzerce@outfanatic.com, a my vám pošleme kompletní přehled a podmínky. Jak objednat firemní profil nebo navýšení kreditu je uvedeno níže.


Kromě zviditelnění v naší sociální síti nabízíme různé možnosti placené inzerce jako jsou kvalitní bannery, PR články, facebook příspěvky nebo pořádání soutěží. 

Přestože mnoho funkcí pro firmy je na Outfanaticu po registraci zdarma, nejlepší možnosti dlouhodobého zviditelnění nabízejí placené firemní profily Gold a Silver. Přehled placených funkcí naleznete v následující tabulce: 

Firemní profil můžete objednat na adrese inzerce@outfanatic.com. Následně vám pošleme platební instrukce a po obdržení platby vám budou zapnuty nadstavbové funkce.

Snažíme se, abyste nekupovali zajíce v pytli. Proto můžete do 14 dnů od platby bezplatně svůj Business profil zrušit. V takovém případě vám budou vám vráceny veškeré peníze s výjimkou kreditu čerpaného nad rámec základní částky 250 Kč.
 

Číslo účtu: 202717405/0600


Identifikace plátce:

  • Varianta 1: uveďte ID svého profilu jako variabilní symbol (najdete ho po kliknutí na váš profil na konci vaší URL adresy - například "100789")

  • Varianta 2: do poznámky napište název firmy

 

Naši uživatelé


  • Aktivní lidé, kteří se věnují sportům v přírodě

  • Zaměření především na cyklistiku, běh, horolezení, běžkování, turistiku a treking, divokou vodu, orientační sporty a extrémní závody

  • 90% návštěvníků je ve věku 18-45 let

  • 60% návštěvníků je ve věku 25-35 let

  • 52% návštěvníků jsou ženy a 48% muži

 

Kontakt:

 

E-mail: info@outfanatic.com, inzerce@outfanatic.com
telefon:  +420 777 268 468.

V případě dotazů můžete také kontaktovat přímo Michala Tyla přes e-mail info@outfanatic.com nebo přes jeho profil


Reference firem (před přejmenováním Outdooru v Praze na Outfanatic.com):


S Outfanatic.com jsme spolupracovali při kampani na pojištění sportovního vybavení, které si lidé vozí v autě nebo na autě. Kampaň běžela v televizi, outdooru a na internetu, kde jsme kombinovali bannery a videobannery na velkých serverech s menšími oborovými servery. Z těchto menších cílených serverů se nám nejlépe osvědčil outfanatic.com, přes který se nám podařilo oslovit relevantní publikum. To se projevilo jak v nízké ceně za proklik, tak i v míře zaujetí na cílové stránce. Na stránkách outfanatic jsme využili hlavní banner (Leaderboard).

Marketingový manažer, www.kooperativa.cz


Banner na Outfanatic.com nám na náš web přivedl několik set návštěvníků. Doba jejich navštěvy byla delší než náš průmer, což svědčí o jejich vysoké relevantnosti. V období, kdy jsme publikovali na Outfanaticu náš PR článek, se Outfanatic stal dokonce naším třetím nejúspěšnějším referentem a do dneška se drží mezi deseti nejlepšími (jsme zde uvedeni i v sekci "Slevy"). Spolupráci hodnotíme velmi pozitivně."

Ivana Aquin, Body Body  

„Spolupráce proběhla na jedničku. Bezpochyby se jedná o jeden z nejzajímavějších outdoorových portálů v ČR. Doporučujeme :-)“


Jakub Janovec, Expres Menu

„Portál Outfanatic.com byl jeden z prvních mediálních partnerů, který měl odvahu podílet se na představování novinky na českém trhu v oblasti krádeží kol. Díky prezentaci naší technologie na svých webových stránkách se významně podílí na zvýšení povědomí o značce Datatag v ČR."

Michal Tuček, Datatag

Reference uživatelů:
 

„Mně z toho vašeho webu snad prdnou cévky. Já se tady snažim dostudovat a vy pořád házíte takový super místa na vejlety u Prahy.“
 

„Našla jsem tenhle závod na Outdooru v Praze. Sleduju ho sleduju asi rok, je to moje nejoblíbenější stránka“
 

“I love this site, the Czech-English translation is almost perfect, which is a great opportunity for me to follow outdoor events”
 

„Jsem vaše dlouhodobá sledovatelka a obdivovatelka J Už jsem přes vás poznala nové pojmy (třeba kalisthenika), objevuju běžecké tratě, jsme čerstvou majitelkou cyklistického batohu z vašeho bazaru a třeba se najde i nějaký (dlouhodobější) parťák... ;)
 

Je vidět, že stránky mají úspěch a těší mě to. Prodala jsem na bazaru batoh během jednoho dne a od té doby mi chodí emaily s poptávkama, jestli ho ještě nemám.“
 

„Ted jsem se tak na 40 minut uzasne zacetla na outdoorvpraze. Musim rict fakt super!!!! Gratuluju, jste cim dal tím lepší.“


„Zacinam nabyvat dojmu, ze OVP bude lepsi nez FB , linkedIn a podobne kraviny :-)

 

„Už jsem byl přes váš web na stěně s několika lidmi a zítra jdu zase s jednou slečnou.“
 

V pátek jsem měl docela málo práce a tak jsem měl čas OVP si v klidu pročíst a musím říct vážně super, docela mě bavilo i číst články k činnostem co mě moc nebaví, jako jsou např. > lezení a tak... A našel jsem tam i inspiraci, třeba to cvičení na balonu, to je vážně zajímaveé... A pak se mi moc líbí ta vaše mapa...:o)”


Skvělá služba, co funguje."

Inzerce

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 363 lidí)


Banner