REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Vyhlášení výsledků červnového Virtuálního závodu Outfanatiků v Trutnově

06.07.2015 |Outfnatic.com | Běhání

Vyhlašujeme výsledky již čtvrtého a na nějakou dobu posledního kola Virtuálního závodu. Když jsme se v Praze potýkali se skrovným počtem účastníků, rozhodli jsme se zkusit závod přesunout do míst, kde je běžců nespočet a běžecké trasy jsou pro všechny snadno dosažitelné a pro všechny dobře známé. Avšak ani tato naše snaha neměla moc velkého účinku. A proto tento potenciální projekt musíme na nějaký čas odložit…
 
 


 
Na trutnovskou Paradráhu se přišlo s dalšími Outfanaticy porovnat 10 lidiček. Všem se vybraná trasa velmi zamlouvala, pro spoustu z nich je zavedla do míst, kde byli téměř poprvé v životě, a to si mysleli, že Trutnov znají. Více než čtyřkilometrová rasa je provedla jak širokými komfortními lesními cestami, tak pěšinami lesní zvěře anebo trailíky na hraně skal.
 
 

Sice účastníků v červnovém závodě bylo poskrovnu, o to větší to byli srdcaři. Nejvíce nás těší účast Lukáše Kozlíka, pravidelného účastníka Virtuálního závodu, který do Trutnova přijel z Opočna. Další vyzdvihnutí hodnou závodnicí je Tereza Malíková, která závodní trať musela proběhnout čtyřikrát, než se jí povedlo trefit se přesně a přesvědčit aplikaci na strava.com, že do výsledků také patří. Ale i jiní běželi vícekrát, aby trať zvládli správně.
 
 

Výsledky


Kvantita závodníků rozhodně neubrala na kvalitě časů. Nejrychlejší ženou byla Martina Odlová, která trať zvládla v čase 24:25. Druhou ženou v cíli byla Tereza Malíková v čase 30:18 a třetí doběhla Lucie Ábelová (31:04).
 
Absolutně nejlepší čas zaznamenal Lukáš Kozlík, který tratí prosvištěl za 17:05 s průměrným tempem 4:07/km. Lukáš tak vyhrál druhé kolo VZ v pořadí a po dvou úvodních bronzech si připsal druhé vítězství. Je také jediným, kdo absolvoval všechny 4 kola VZ. Stříbrnou příčku obsadil Robert Hurdálek s časem 17:08 s a jako třetí skončil Dejf Runner v čase 19:25.
 

PŘEČTE SI: Rozhovor s Tomášem Dlabajou
 

Ceny pro vítěze

 

Celkoví vítězové

 Vítěz z losování ze všech zůčastněných o Sporttester Polar Loop

  • Roman Voříšek 


Vítěz z losování ze všech účastníků o Lahev Sigg BWM (bílá) 
 
  • Lucie Ábelová
           

Gratulace vítězům a čest všem, kteří si závod zaběhli. Ceny pošleme výhercům co nejdříve. Kompletní výsledky naleznete zde.
 
Protože ne všichni závodníci a tedy i výherci mají profil na Outfanatic.com nemáme je jak kontaktovat. Proto všechny neregistrované prosíme, aby buď napsali redakci e-mail nebo se registrovali, a poslali zprávu přes profil.
 
Taky bylo jednou z podmínek stát se členem klubu Outfanatic.com na strava.com, což také ne všichni splňují. Tentokrát to neřešíme, jsme tu kvůli běhání, ne internetu, ale pro hladkou organizaci závodu je určitá registrace nutná, stejně jako u klasických závodů. Tak nám prosím ušetřete práci a spořádaně se registrujte, jo?
 
Děkujeme všem závodníkům i pořadatelům, kteří se na dosavadním průběhu Virtuálního závodu jakkoli podíleli a budeme se těšit, že se nám tento projekt podaří po co nejkratší odmlce obnovit a vy budete moci zase vesele virtuálně závodit.
Váš tým Outfanatic.com

---
Potřebujete tip na nějakou další sportovní akci? Mrkněte do Outfanatic.com Kalendáře a pokud nevíte, jakou lokalitu zvolit, tak využijte Kde sportovat. Nicméně, nikdy není úplně ono sportování osamotě, tak se nezdráhejte Parťáků...

Zpět
Komentáře

08.07.2015 13:02| Honza P.

Začalo léto, zrovna jsem chtěl začít soutěžit a vy si dáte pauzu :-)

Re: Honza P.

09.07.2015 10:47| Outfanatic.com

To nás těší, že jsi chtěl začít, ale nezačal jsi... Doufáme, že tenhle pojekt zase obnovíme :)

Související články

08.02.2018

Outdoorová móda ve městě vs. podpatky v horách

08.02.2018

Rituály a pověry ve sportu

29.01.2018

Moravský kras outdoorovýma očima

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 474 lidí)


Banner