REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Virtuální závod outfanatiků: v červnu do Podkrkonoší

01.06.2015 |Outfanatic.com | Běhání

Bláznivý únorový nápad Aleše Trýzny se opravdu ujal a my právě odstartovali už 4. kolo Virtuálního závodu. Měli jste už možnost se rychle proběhnout Divokou Šárkou, Krčí a Hvězdou v Praze. Ale stejně jako Outdoor v Praze se musel rozšířit na celou republiku a stal se z něho Outfanatic.com, tak i Virtuální závod si zaslouží i jiné krásné lokality než jen v Praze. Pro tentokrát jsme se rozhodli uskutečnit jej v Trutnově.
 

Při Virtuálním závodu se mačkat na startu nemusíte


Tentokrát traťovým stavitelem je Martina, která je v Trutnově jako doma, připravila pěknou trať v tamním lesoparku, která prověří kondici každého. Chceš se poměřit s ostatními i třeba na dálku a ještě mít šanci za svou zábavu něco dostat? Tak se pojď podívat, co proto udělat, abys mohl vyhrát i třeba sporttester od Polaru (který je hlavním partnerem virtuálního závodu) anebo lahev Sigg, která je pro občerstvení v přírodě jako stvořená.


Jak se zúčastnit virtuálního závodu Outfanatiků?

 
Rozhodni se, kdy se ti nejvíce hodí běžet závod. V pondělí, úterý, ve středu, čtvrtek anebo o víkendu? Ráno, dopoledne, v poledne, večer nebo v noci? Jestli běžet sám anebo s přáteli, jestli v dešti anebo za slunka. Je to jen a jen na tobě.
 

V outdoormapě si pečlivě nastuduj trasu červnového závodu, stáhni si ji do hodinek s GPS (GPX trasa ke stažení). Pokud nevlastníš hodiny s GPS, pak jistě máš chytrý telefon a do něj si můžeš stáhnout aplikaci, která tvůj závod zaznamená, tady. Podrobný popis trasy najdeš v rozpisu červnového závodu v kalendáři.
 
Po návratu domů stáhni data z GPSky nebo z telefonu do aplikace na www.strava.com. Pokud jsi správně proběhl celou trasu (nikde ses moc neodchýlil), aplikace tě sama zařadí do průběžných výsledků, které najdeš tady.
 
Abys mohl být zařazen do výsledků na Outfanatic.com, které budou vyhlášeny na konci června, připoj se na Stravě do Outfanatic.com klubu. A protože po vyhlášení výsledků výherce musíme nějak kontaktovat. Prosíme tě, aby sis vytvořil profil na Outfanatic.com a tím nám ušetřil spoustu práce. Také budeš více informován o dalších kolech Virtuálního závodu a dalších zajímavých podnicích, za kterými stojíme.
 

Ceny do závodu

 

Stejně jako v předchozích kolech, i v červnu se poběží o zajímavé ceny. Doposavad byly hlavním partnerem závodu Polar a Sigg a také jimi zůstávají.  A je přeci fajn udělat si dobře po těle a ještě za to něco dostat – vyhrát. To je pak taková dvojitá radost. Nejrychlejší v kategoriích vyhrají lahev Sigg a všichni účastníci budou slosování o další lahev Sigg a především o hlavní cenu závodu - Polar Loop. Takže vyhrát tu nej cenu může opravdu každý!
 
Tak neváhej a vyraž do Trauče na Parašuťák užít si spoustu zábavy a my se těšíme na tvoje výkony a taky postřehy, připomínky v diskuzích.
 
Přejít na rozpis závodu.
Zobrazit trasu v Outdoormapě.

Zpět
Komentáře

01.06.2015 11:04| Pasič

Haha, moje domácí trať, jdu do toho! :)

Re: Pasič

02.06.2015 19:19| Outfanatic.com

Tak schválně jestli ti to nandaj náplavky!

04.06.2015 15:55| Outfanatic.com

Na Strava.com se nám rozvedla zajímavá diskuze:
Lukáš Kozlík
Ahoj, mám v plánu přijet do Trutnova na virtuál 6. června, bylo by fajn mít možnost jít tam s někým je to pro mě cizí město. Kdybys měla čas nebo věděla o někom kdo by ten den šel tak budu rád za kontakt :-)

Martina Chrástková
Ahoj, tak to je super, že se chystáš do TU, to Tě rádi uvidíme :) Napiš, kdy bys chtěl dorazit a určitě to nějak vymyslíme. Dneska na 5 dní odjíždím, tak nebudu odpovídat. Tak jen aby sis nemyslel, že jsem se na Tebe vykašlala...

Lukáš Kozlík
Fajn. Přijedu v sobotu 6.6. vlakem v 10:21 :-)

Martina Chrástková
Tak doraž, není problém, v So budu doma... Pokud opravdu přijedeš, napiš mi prosím SMS na 774873179, ať se domluvíme konkrétně co a jak. Ještě někdo se přidá? Tel. platí pro všechny!

Re: Outfanatic.com

05.06.2015 11:10| Sunakashi

Nakonec příjezd už v 9:20! Zdar zítra :-)

Re: Sunakashi

05.06.2015 12:27| Chrrr.

Super, těším se... Kdo se přidá?

11.06.2015 13:22| Robert Hurdálek

Strava nemá aplikaci pro Windows Phone a na starý mobil s Androidem to nejde nainstalovat... :(

Re: Robert Hurdálek

11.06.2015 13:31| Outfanatic.com

Ahoj,
tak to je divné, zkus ještě pohledat přes Google - taky se prvně zdá, že spárovat Stravu s Polarem (přes export a import) nejde, ale JDE :) Nějaké řešení se určitě najde...

11.06.2015 13:28| Chrrr.

Ahoj,
včera jsem trať znovu označila, proběhla s pár zájemci, kteří byli nadšení..
Jak dlouho označení vydrží netuším. Pejskaři čistí les, jak o život. Proto doporučuji dobře si trať načíst a příp. stáhnout do GPSky, telefonu, hodinek, ať nebloudíte.
A také vám hodně pomůže sledovat bílé a růžové puntíky na stromech, nejsou přehnaně křičící, ale vidět jsou :)
Good luck & enjoy...

Související články

08.02.2018

Outdoorová móda ve městě vs. podpatky v horách

08.02.2018

Rituály a pověry ve sportu

29.01.2018

Moravský kras outdoorovýma očima

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 473 lidí)


Banner