REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Virtuální závod outfanatiků: duben, Krčský les

08.04.2015 |Outfanatic.com | Běhání

Na konci února přišel Aleš Trýzna s výborným nápadem uspořádat virtuální závod, jehož první kolo následně úspěšně proběhlo v březnu v Divoké Šárce. Protože se koncept líbil závodníkům, sponzorům i nám pořadatelům, rozhodli jsme se v akci pokračovat po celou běžeckou sezonu. Druhé kolo startuje právě teď!

Při virtuálním závodě mít číslo na sobě nemusíte, snad jedině, aby se vám pejskaři nepletli...


Pro dubnový závod jsme vybrali 5,7 km dlouhou trať se 100m převýšením v Krčském lese. Start je hned vedle stanice metra (to abyste se cestou moc neunavili) a při závodě se podíváte i na známý Hrádek. Od naší oblíbené firmy Polar, která se pomalu přesouvá do pozice generálního partnera závodu, dostáváme opět sportovní hodinky, tentokrát lepší Polar FT7 a sportovní lahve Sigg. Konkurence na startovním poli je vynikající, vyběhnout můžete okamžitě, tak se pojďte podívat, jak se závodu zúčastnit.

Jak se zúčastnit virtuálního závodu outfanatiků

 
Rozhodni se, kdy se ti nejvíc hodí běžet závod, jestli sólo a nebo s kamarády, ráno, v poledne nebo večer, je to jen a jen na tobě. Pokud bys rád našel spoluběžce, napiš návrh data a času do diskuze pod článkem anebo do Hledám Parťáka.
 
V outdoormapě si projdi oranžovou trasu dubnového závodu a stáhni si ji GPSky (GPX trasa ke stažení). Pokud GPSku nemáš, můžeš si do chytrého telefonu stáhnout aplikaci, která tvůj závod zaznamená. Podrobný popis trasy najdeš v rozpisu dubnového závodu v kalendáři.

Trasu můžeš opakovat, kolikrát chceš, bude se ti počítat vždy ten nejlepší čas. Před ostrým startem doporučujeme trasu proklusat a obhlédnout si značení. 
 
Po návratu domů stáhni data z GPSky nebo z telefonu do aplikace na www.strava.com. Pokud jsi správně proběhl celou trasu (nikde ses moc neodchýlil), aplikace tě sama zařadí do průběžných výsledků, které najdeš tady.
 
Abys mohl být zařazen do výsledků na Outfanatic.com, které budou vyhlášeny na konci dubna, připoj se na Stravě do klubu Outfanatic.com. Doporučujeme také registraci na Outfanatic.com, kterou je zatím nepovinná, ale šetří nám práci s organizací, předávání informací o změnách závodníkům atd.
 


Ceny do závodu


Pozor změna, sporttester od Polaru nakonec bude, navíc vyšší třídy než posledně! Ceny jsou tedy následující:
 

  • Sporttester Polar FT7 v černé variantě s červeným pruhem pro jednoh člověka z TOP5 žen nebo TOP5 Mužů (budeme losovat). Oproti Polar FT4 už můžete vylepšené FT7 připojit k počítači a využívat výhod internetové aplikace ke sledování tréninku.

  • Lahve Sigg WMB sport White Touchpro vítěze M/Ž a jednoho vylosovaného závodníka


Tak neváhejte a vyražte si do Krčáku užít spoustu zábavy. Těšíme na vaše reakce nebo jakékoliv postřehy a připomínky v diskuzích.
 

Přejít na rozpis závodu.

-----
Připomeňte si březnový závod tady.

Zpět
Komentáře

08.04.2015 13:37| Honza

Takže tentokrát žádné reflexy? I když teď už to asi stejně neni potřeba...

Re: Honza

08.04.2015 13:53| Outfanatic.com

Přesně tak, teď už je dlouho vidět :)

09.04.2015 17:21| Patrik R.

Tak jsem byl dneska nabíhat a měl bych pár věcných. Po té odbočce vpravo (cca po 300m) jsou popadané stromy a větve až k potoku u mlýna. Občas je to dost nepříjemné, ale dá se. Největší problém jsem měl ovšem u Hrádku. Než jsem přišel na to, že mám Hrádek oběhnout a vrátit se zpátky přes lávku mi zabralo dobrých 5min. Takže na to pozor. Jinak značení a trasa je super. Užíval jsem si to. Díky

Re: Patrik R.

09.04.2015 17:45| Aleš T.

Ahoj Patriku, díky za aktuální info a účast. O stromech vím, doufal jsem, že si město (nebo kdo má na starosti Krčák) všimne a vyčistí to. Tak hlavně opatrně, jestli se musí nějak složitěj přeskakovat.
A popis k Hrádku zaktualizujeme.
Je to tedy po modré na Hrádek. Jakmile se dostanete pod lávku (modrá odbíhá doprava), jde pěšina nahoru doleva na Hrádek (jsou tam zelené šipky) tou se vydáte. Když se pěšina vyškrábe nahoru, točí se pravá a přes lávku. Zde začíná šiřší cesta, ze které se ale brzy za zelenou šipkou odpojíte doprava.

Re: Aleš Trýzna

09.04.2015 17:58| Patrik R.

Super, takže stačí hned nahoře doprava přes lávku? Nemusí se hrad celý obíhat? Ona je totiž zelená šipka na druhé straně hradu a ukazuje neurčitě mezi cesty. To mě právě mátlo a běžel jsem chvilku dolů zpět na tu cestu u potoka. Takhle by ten popis byl úplně fajn, jinde jsem problém neměl. Asi dva stromky v tom seběhu k potoku jsou takové větší, takže tam to chce opatrně. Jinak je to viditelné a jde spíš o zdržení než o nebezpečí.

Re: Patrik Roštík

09.04.2015 19:23| Aleš T.

Přesně tak, Hrádek se neobíhá, je to hned přes lávku. Omlouvám se, že to takto mate, běžel jsem tam třikrát a ani jednou jsem si jinčí šipky nepovšiml. Je tedy upraven popis a ještě jednou díky za upozornění.

Re: Aleš Trýzna

09.04.2015 23:01| Patrik R.

Díky Aleši, už se těšim, až se přidají další. Cesty v tom Kunraťáku/Krčáku mam rád. Trasa je vybraná s rozumem, ale je zábavná. Díky za to.

Re: Patrik Roštík

09.04.2015 23:29| Aleš T.

Jsem moc rád, že se trasa líbí.
Dnes už se vás po trati prohnalo víc.

Re: Aleš Trýzna

14.04.2015 17:15| Patrik R.

Dneska proběhnuto v tempu a nikde žádný problém. Chce to pečlivě sledovat a určitě jeden náběh předem. Počasí přeje a trasu jsem si opět užíval. Díky za to!

Re: Aleš Trýzna

14.04.2015 17:23| Patrik R.

Dneska proběhnuto v tempu a nikde žádný problém. Chce to pečlivě sledovat a určitě jeden náběh předem. Počasí přeje a trasu jsem si opět užíval. Díky za to!

Re: Aleš Trýzna

14.04.2015 17:27| Patrik R.

Dneska proběhnuto v tempu a nikde žádný problém. Chce to pečlivě sledovat a určitě jeden náběh předem. Počasí přeje a trasu jsem si opět užíval. Díky za to!

Re: Patrik Roštík

14.04.2015 21:23| Aleš T.

Díky. Vidím, že jsi jako první stlačil čas pod 30minut a to výrazně. Dobrá práce!

Re: Patrik Roštík

14.04.2015 21:24| Aleš T.

Novým vedoucím závodu je Patrik Roštík, který se zároveň jako první dostal s časem 27:45 pod 30minut. Gratulujeme!

10.04.2015 13:31| Outfanatic.com

Rekord trati zatím 34:06 by Marek Blažek. Schválně, kdo první pokoří premiových 30 minut.

13.04.2015 13:39| Outfanatic.com

Polar jako hlavní sponzor virtuálního závodu je zpátky ve hře a na na dubnové kolo máme od nich zase hodinky Polar FT4. Vyhraje je klasicky jeden z Top5 mužů nebo Top5 žen.

15.04.2015 10:38| Outfanatic.com

Tak další změna k lepšímu, Polar nakonec dá do závodu ještě lepší hodinky - Polar FT7. Oproti sporttesteru FT4 už jdou připojit k počítači a můžete tak s nimi využívat Polaráckou aplikaci.

23.04.2015 20:19| Aleš T.

Virtuální závod má nového leadera! S časem 23:34 se do vedení vyšvihl Jan Kopacek. Tempo měl 4:09 min/km. Dostane se někdo pod čtyři minuty?

30.04.2015 11:48| Aleš T.

Poslední den závodu s novým leaderem! Ještě je pár hodin čas překonat Martina Jandu a jeho čas 22:58.

Související články

08.02.2018

Outdoorová móda ve městě vs. podpatky v horách

08.02.2018

Rituály a pověry ve sportu

29.01.2018

Moravský kras outdoorovýma očima

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 493 lidí)


Banner