REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

To nejlepší z únorových článků

14.03.2015 |Outfanatic.com | Lezení, Běhání, Cyklistika, Turistika a treking

V únoru jsme se věnovali především technice běžeckého lyžování, a to konkrétně odrazu při bruslení, odrazu rukou a mazání na klasiku i na skate. Od „hladkého“ lyžování jsme si ale odskočili i k lyžařskému orientačnímu běhu.

Foto: MáraS


Pokračovali jsme také v sérii článků o technice eskymáckého obratu, tentokrát přišla na přetřes technika „C to C“. Rady jak se zlepšit v lezení zvýšením psychické odolnosti najdete v článku o tréninku pádů, jak posílit zábavnou formou vnitřní svalstvo jsme psali v článku o indoboardu a jak se zničit v článku o indoor triatlonu.

Foto: K. Mikolášek

Foto: K. Mikolášek

Uniknout by vám neměl článek o sportování s cukrovkou z vlastní zkušenosti ani dva únorové rozhovory: s Honzou Žďánský, který dojel na kole z Mladé Boleslavi do Tokia, ze San Francisca do New Yorku a z Dublinu zpět do Mladé Boleslavi, a s Tomášem Hrušem, který se rád vydává do míst, kde před ním nikdo nebyl.

Nezapomněli jsme ani na běžecké a cyklistické trasy: tentokrát jsme se vydali kousek od Kamenice u Prahy na 14km trasu kolem Vlkové a 15km trasu na východ od Valnovky. Že se dá i kousek za Prahou sjezdovat představil článek o Šibeničním vrchu.

Protože Outfanatic se chce pořád zlepšovat, představili jsme v únoru dvě nové sekce: poradnu a diskusní fórum. Aby vám nic důležitého neuniklo, můžete si nově také nastavit nástěnku jako svou homepage.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

27.09.2016

Jak zůstat fit a silný i při podzimních plískanicích?

13.09.2016

42km biking z Trutnova do pevnosti Josefov v Jaroměři

11.09.2016

Trať Wenger Czech Adventure Race stihli vítězové za 50 hodin

Zpět

Banner