REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Kam vyrazit v únoru na orienťák

28.01.2015 |Outfanatic.com | Orientační sporty

Přestože  únor je pro orieťáky spíš trénovací období, kdy se konají jen méně oficiální závody, na každý týden najdete v kalendáři aspoň jednu orienťáckou akci. 

Mapa Blanska, Brněnská zimní liga


Na lyže do Bedřichova, na svačinu na Milešovku


Tou nejzajímavější z nich je Bedřichovská pětihodinovka, závod dvojic na běžkách. Se sněhem to tentokrát vypadá nadějně! Jestli nemáte s kým jet, koukněte do Parťáků, Honza se tam po jednom shání.

Extrémisti se mohou ještě na místě dohlásit na 24h závod dvojic v Českém ráji, který se koná už tento víkend. Startuje se na hradě Doubravka u Teplic. Nalákat by vás mohl fakt, že každá dvojice dostane 150Kč poukaz na jídlo na Milešovce.Zimní ligy: Blansko, Brno, Hradec Králové i České Budějovice


Podobně jako Praha má i Brno svou zimní orienťáckou ligu, jejíž heslo je „vaše nedělní odpolední proběhnutí, procházka, dobrodružství nebo závod“. Nejbližší z jejích závodů se koná tuto sobotu (31. 1., Hromniční trápení) v Blansku, řádné přihlášky končí právě dnes, můžete to ale zkusit i na místě za zvýšené startovné. Další závod se koná přímo v Brně: Onos Cup se startem na Jihomoravském náměstí. 

Foto: Mosty, Pražská zimní liga

Foto: Mosty, Pražská zimní liga

Závodníci Zimní hradubické ligy se sejdou 8. 2. na Slezském předměstí Hradce Králové a Jihočeši vyrazí 7. 2. na Sněhulákův kufr do Vlkova u Českých Budějovic. 

Ani Pražáci nepřijdou zkrátka, Pražská zimní liga pokračuje v pátek 30. 1. v podvečer scorelaufovým závodem Mosty. Prostorem závodu je tentokrát Libeň, Vysočany, Hloubětín a Hrdlořezy; přihlášky do čtvrtka.  

Ujít si určitě nenechejte ani sprint v Chodovské tvrzi v sobotu 21. 2., čeká vás park plný umělých kopečků, potkáte i pár soch.

Zpět
Komentáře

29.01.2015 15:40| Dáša

Ahoj, nemohli byste mi prosím vysvětlit, jak poznám orienťáky na které můžu přijít jen tak, aniž bych musela být registrovaná v nějakém klubu? Všechny zmíněné v tomhle článku mají srozumitelné pokyny k přihláškám a uvedený kontaktní e-mail a zřejmě to u nich jde, už jsem ale párkrát narazila na závody, které odkazovaly na nějaký strašně složitý přihlašovací systém, do kterého jste se museli registrovat, vyplnit klub.... Díky

Re: Dáša

29.01.2015 15:45| Outfanatic.com

Ahoj Dášo, ten strašně složitý přihlašovací systém byl zřejmě ORIS... To tě ale nemusí vůbec trápit, ten právě používají hlavně kluby.
Na menších závodech je možnost hlášení neregistrovaných lidí e-mailem vždycky a na větších většinou také. Někdy se sice lidé neregistrovaní v klubech nemůžou přihlásit do tzv. soutěžních kategorií, obvykle ale bývají vypsané kategorie T (trénink) nebo P (příchozí) nebo něco podobného, kam se může přihlásit úplně kdokoli, obvykle i na místě za nezvýšené startovné.

Související zážitky

Pražský parkový survival v Brdech

Pražský parkový survival v Brdech

Mníšek pod Brdy, Brdy, Dobříš

90

%

90

%

Czech Adventure Race 2016

Czech Adventure Race 2016

Šumava, Plzeňský kraj, Czech Republic

100

%

100

%

Související články

21.12.2017

Dopřejte tělu odpočinek – fyzický i psychický – naučte se relaxovat

11.09.2016

Trať Wenger Czech Adventure Race stihli vítězové za 50 hodin

08.09.2016

Souboj na tři dny a tři noci o titul Mistra republiky

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 473 lidí)


Banner