REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Závodní sezóna na BigWallu je v plném proudu

07.01.2015 |Big Wall & Outfanatic.com | Lezení

Od listopadu se opět rozeběhla BW boulder serie. Listopadového závodu se zúčastnilo 30 závodníků a závodnic. V mužích zvítězil Martin Spilka a mezi ženami Kateřina Zímová. Na boulderovce  jsou postavené nové závodní bouldery na leden. Tak je přijďte vyzkoušet a hlavně nezapomeňte zapisovat.

Foto: Big Wall


V lednu jsme obnovili  i BW TOP20 serii. Tentokrát jsme však trošku pozměnili formát. Před každým měsícem postavíme zhruba 30 nových cest v různých obtížnostech. Na jejich přelezení budete mít čas od postavení cesty do konce závodního měsíce. Body se vám budou započítávat pouze z těchto nových cest. Jedná se tedy o obdobný systém jako u BW boulderserie. První tři závodníci v obou kategoriích opět obdrží drobné ceny.


Samozřejmě nezapomínáme ani na klasické závody jako je BigWall open 2015 a BigBoulder open 2015. BigBoulder open 2015 přesuneme na dřívější termín. Závod tedy proběhne v sobotu 24. 1. 2015. Poleze se podle stejných pravidel jako v loňském roce. Pouze nebudeme nasazovat vítěze jednotlivých závodů BW boulder série.

BigWall open 2015 naopak proběhne v tradičním termínu v sobotu 21. 2. 2015. Oproti loňskému ročníku zvažujeme jednu podstatnou změnu. Závod by byl pouze jednodenní. Lezlo by se pouze dvoukolově. Kvalifikace a finále, do kterého postoupí 8 nejlepších závodníků z kvalifikace. Stejně jako u BigBoulder open 2015 nebudeme tentokrát do finále nasazovat vítěze jednotlivých závodů BWTOP20 serie.

Podrobnější info o obou závodech najdete už brzo na webu Big Wallu


Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Pražský parkový survival v Brdech

Pražský parkový survival v Brdech

Mníšek pod Brdy, Brdy, Dobříš

90

%

90

%

Související články

27.09.2016

Jak zůstat fit a silný i při podzimních plískanicích?

14.07.2016

Lipno se stane sportovní Mekkou letošního léta

22.05.2016

Tipy na 4. květnový týden (23.–29. 5.)

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 386 lidí)


Banner