REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Týden sportu v Praze zdarma

Promo Praha sportovní

22.12.2014 |Praha sportovní & Outfanatic.com | Lezení, Běhání, Cyklistika, Turistika a treking, Plavání, Fitness, Kalistenika, Sport s dětmi, Venkovní fitness, Další sporty

Těšíte se na to, jak se už za pár dnů budete přejídat? Hory jídla ve spojení s vypitým alkoholem ale představují spoustu zákeřných kalorií. Aby kila nešla nahoru, neměli byste o svátcích zapomínat na výdej energie. V opačném případě budou na Silvestra padat předsevzetí o hubnutí a návštěvě posiloven, přičemž v lednu si většina jejich autorů posteskne nad svou slabou vůlí.

Foto: Outfanatic.com


S výdejem energie během vánočních svátků vám letos pomůže Praha sportovní společně s podporou Skupiny ČEZ, které pro vás připravily Týden sportu zdarma. „Ve Skupině ČEZ si vážíme každé dobře vynaložené energie, proto podporujeme sportovní nadšení lidí v každém věku. Radost a energie prýštící z pohybu je pro nás obrovskou inspirací,“ vysvětluje Jan Kapička ze Skupiny ČEZ.

Nenechte sedět své děti u počítačů a televizí! Vyrazte raději s celou rodinou za sportem. Třeba vás to chytne a začnete se hýbat pravidelně. Letos už poosmé otevřou vybraná pražská sportoviště zdarma své brány. V období od 25. do 31. prosince si budete moci protáhnout tělo při plavání, zapotit se na spinningu nebo si třeba zaposilovat ve fitku.

Skupina ČEZ je tradičním partnerem profesionálního i amatérského sportu. Podporuje například české olympioniky a paralympioniky, je partnerem prestižní atletické soutěže Zlatá tretra a celé řady amatérských sportovních akcí a sportovních týmů. 


Letos můžete bezplatně navštívit například Aquapark Barrandov, Lezecké centrum SmíchOFF, Mystic Skatepark Štvanice, Squash u Haštala nebo Lakrosové hřiště TJ Malešice.

 
Protože o vánoční sportování bývá velký zájem, je potřeba si předem sportoviště zarezervovat, online registrace bude spuštěn 23. 12. na stránce Praha sportovní, kde naleznete také kompletní seznam nabízených sportovišť. 

---
Které sportoviště máte nejblíž? Mrkněte do mapy třeba na bazény nebo na lezecké stěny.


Zpět
Komentáře

24.12.2014 13:53| Ivana P.

Já chci se zeptat. Proč týden sportu nepořádate v Ústí nad labem ( na úmělé lezecké stěné ) anebo v Teplicích?

Re: Ivana P.

25.12.2014 22:45| Outfanatic.com

Ahoj Ivano, tahle akce je bohužel zatím jen pražská. Stačí ale, aby s podobným nápadem (nabídnout sport v určitý termín zdarma a udělat si tak promo) oslovil někdo i sportoviště mimopražská a určitě se nápad rozšíří i jinam.

Související články

27.09.2016

Jak zůstat fit a silný i při podzimních plískanicích?

13.09.2016

42km biking z Trutnova do pevnosti Josefov v Jaroměři

11.09.2016

Trať Wenger Czech Adventure Race stihli vítězové za 50 hodin

Zpět

Banner