REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Outdoor v Praze mění název na Outfanatic.com

24.11.2014 | Lezení, Voda a lodě, Běhání, Cyklistika, Orientační sporty, Turistika a treking, Plavání, Extrémní závody, Běžkování, Lyže a snowboard, Bruslení, Bootcampy, Expedice, Fitness, Venkovní fitness, Další sporty

Je to tady, měníme název: je z nás teď Outfanatic.com. Jak se vám to líbí? 

Cíl je jasný, postupně zapojit i lidi ze zbytku republiky a vytvořit pořádnou outdoorovou sociální síť bez lokálních omezení. Ale žádný strach, z Prahy jsme vzešli a zůstáváme jí věrní. O svůj oblíbený obsah z Prahy nepřijdete, jen ho budeme rozšiřovat. Sekce Kde sportovat zůstává primárně pražská a u ostatních sekcí budeme klást větší důraz na rozdělení podle regionů. Tedy aby Pražáci dostali do ruky obsah zajímavý pro Pražáky, Jihočeši pro Jihočechy, Moraváci pro Moraváky atd.

Dokončujeme taky spoustu dalších funkcí. Výrazně roste interaktivnost nástěnky a můžete například nově poslat svůj příspěvek na nástěnku všem ostatním nebo zveřejnit vlastní fotogalerii, jako to včera udělal bikerka Freya tady.

Další funkce se chystají a není jich málo. Máme radost, že to s námi táhnete už tak dlouho a pracujeme na spoustě dalších změn a překvapení. Příští velká novinka bude megasoutěž - je libo třeba běžecký a in-line kočárek Bob Gear za 15 000,-, nejlepší čelovku od Led Lenseru nebo vyrazit na jeden ze čtyř kurzů Kitingu s Best Kites? A to je jen ochutnávka, brzy se dozvíte víc.


Přejeme spoustu zábavy na Outfanaticu i v přírodě!

Zpět
Komentáře

25.11.2014 10:13| Pavla Svobodová

Ta nenápadná změna loga z Hradčan na skálu se vám povedla. Ale teda přechodem na celou republiku trochu ztrácíte tu pražskou exkluzivitu, celonárodních webů je spousta. Držím palce, abyste se mezi nimi prosadili!

Re: Pavla Svobodová

25.11.2014 10:54| Outfanatic.com

Pavlo dík za podporu a máš pravdu, Prahu v názvu opouštíme s těžkým srdcem. Nicméně je čas posunout se zase o krok dál a nejpřirozenější cesta je rozšířit web i za hranice naší metropole. Obsahově ale chceme a musíme být pořád lokální, jen nám ten teď ten počet lokalit trochu naroste :-)

25.11.2014 10:25| Kuba V.

Je to nějaká určitá hora, nebo jen improvizace grafika? Dost mi to připomíná Matterhorn, jen ty schody vpravo mi tam nesedí.

Re: Kuba V.

25.11.2014 10:41| Outfanatic.com

Kubo ta hora je Cerro Torre v Argentinské Patagonii, podle nás jeden z nejhezčích kopců světa.

25.11.2014 12:33| Franceska

Neplánujete třeba i mobilní aplikaci? Stránky jsou super, mapa je naprosto skvělá, jen mi trochu chybí mít je stále sebou v kapse :)

Re: Franceska

25.11.2014 12:59| Outfanatic.com

Frančesko díky moc, vyřídíme to Janče, naší vládkyni Outdoormapy :-) Mobilní aplikaci určitě plánujeme, ale zatím dáváme 100% energie do vývoje samotného portálu, který nám ještě chvíli zabere, tak prosíme o strpení. Ahoj, Michal

25.11.2014 14:54| Kuba

Super nápad, zrovna jsem přemýšlel, že je škoda, že podobná stránka není třeba o Brně a okolí :-)
S mapou a nějakýma akcema do kalendáře bych klidně pomohl, i když všechna místa určitě neznám :-)

Re: Kuba

25.11.2014 16:39| Outfanatic.com

Kubo díky, jestli to s nabídkou spolupráce myslíš vážně, klidně piš na info@outfanatic.com a můžeme zkusit něco domluvit.

25.11.2014 15:24| Aleš T.

Přestože jsem čekal, že ke změně záběru na celou republiku dojde, a důvody chápu, obávám se o udržení kvality webu, protože je to pořádný skok, pokud je tedy cílem přinášet stejně kvalitní informace pro celou ČR jako se doteď dodávaly pro Prahu. Snad se tedy pletu a redakce to zvládne ukočírovat. Například z tipu na týden se nyní nejspíš stane román ;)
Věřím, že víte co děláte a udržíte si úroveň, už jsem si na záložku OvP zvykl…

Re: Aleš T.

25.11.2014 16:50| Outfanatic.com

Ahoj Aleši,

díky moc za reakci a máš pravdu, je to skok jako blázen a chtělo by si to na něj vzít padák :-) Upřimně není v našich silách udělat stejně detailní přehled i pro zbytek republiky, jako jsme dělali pro Prahu. Často by to ani nedávalo smysl, protože problémy s hledáním dobrých lokalit mají hlavně Pražáci. Naopak funkce jako bazar nebo hledání parťáka zase žádné regionální omezení nepotřebují.

Se změnou názvu se tedy trochu mění i koncept webu. Na Prahu stále budeme klást důraz, ale nad její rámec se nebudeme snažit vytvářet encyklopedický přehled. Naopak se posouváme blíž k plnohodnotné outdoorové sociální síti, kdy hlavní část obsahu (akce, fotky, články...) vytvářejí sami uživatelé. Jsme si jistý, že to je krok správným směrem a web vám bude ještě líp sloužit než dřív.

Související zážitky

Adrenalin Challenge Race 2018

Adrenalin Challenge Race 2018

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem

100

%

100

%

Související články

08.02.2018

Jak na kolo v zimě: 2. díl – oblečení a doplňky

08.02.2018

Outdoorová móda ve městě vs. podpatky v horách

08.02.2018

Rituály a pověry ve sportu

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 473 lidí)


Banner