REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Co všechno umí Outdoormapa

24.09.2015 |Outfanatic.com | Lezení, Běhání, Cyklistika, Turistika a trekingVíte o všech užitečných funkcích mapy outdoorových lokalit? Kromě zobrazování vrstev různých sportů (menu vpravo) a prokliku do sekce Kde sportovat s informacemi o lokalitách nebo do článků popisujících běžecké a MTB trasy umí mapa i několik dalších zajímavých věcí.

Okno pro vyhledávání podle adresy nebo GPS (v levém horním rohu) je samozřejmostí. Outdoormapa nabízí také odkaz „Hledat trasu sem“, kterým jednoduše vyhledáte trasu přímo k danému místu. Ten najdete po kliknutí na prvek a zobrazení infookna.

Pomoci vám může také funkce „Hledat podle názvu“, kterou najdete v panelu s nabídkou sportů (neboli „vrstev“) vpravo. Ta umožňuje vyhledávání podle klíčového slova v názvu sportovních lokalit nebo firem, jako například „plotny“ nebo „Hvězda“.

Vyhledávat můžete samozřejmě i optimální trasu z bodu A do bodu B nebo zjišťovat GPS souřadnice libovolného bodu. Pokud chcete odeslat odkaz na aktuální zobrazení mapy nebo vlastního přidaného bodu, stačí si zobrazit v mapě potřebné sporty a území a kliknout na ikonku obálky s ležatou osmičkou. Vyzkoušejte i ostatní nástroje v liště vlevo a zjistěte, co všechno mapa umí!

Máte další tipy na vylepšení, rádi byste zařadili nový prvek nebo firmu, případně jste narazili na chybu? Určitě nám dejte vědět!

 

Zpět
Komentáře

29.09.2015 20:26| Antonda

Koukejte to pořádně rozjet i jinde než kolem Prahy!

Re: Antonda

16.10.2015 09:10| Outfanatic.com

Jsme pořád jen lidé, ne stroje... Budeme rádi, když nám s tím vším pomůžete a přispějete svou troškou do mlýna - i z těch nejzazších koutů republiky nebo i SVK a jinde v Evropě, ehmm? :)

16.10.2015 09:06| Kdosi

Noo, spíš bych řekl, že Outdoor mapa dané funkce nabízí a poskytuje, ale musí s ní a jejima fcema umět UŽIVATEL - takže lidi ;)

Související články

27.09.2016

Jak zůstat fit a silný i při podzimních plískanicích?

13.09.2016

42km biking z Trutnova do pevnosti Josefov v Jaroměři

11.09.2016

Trať Wenger Czech Adventure Race stihli vítězové za 50 hodin

Zpět

Banner