REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Totální výprodej skladových zásob Sport Outdoor Příbram

20.10.2014 |KV | Lezení, Voda a lodě, Běhání, Turistika a treking, Plavání, Běžkování, Lyže a snowboard, Ferraty, Přežití v divočině, Další sporty

Od přátel z týmu prodejny Sport Outdoor v Příbrami nám přišla pozvánka pro všechny na totální výprodej skladových zásob kvůli ukončení činnosti. Dokonce je tu i možnost přenechání provozu celého outdoorového obchodu. Jinými slovy, jestli nezaváháte, můžete se teď slušně vybavit za velkoobchodní ceny.

Prodejna v PříbramiTady je text pozvánky:

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ skladových zásob PRODEJNY SPORT OUTDOOR  v Příbrami Nám. 17. listopadu. Přijďte výhodně nakoupit za ceny až s 50% SLEVOU.

Zakoupíte zde stany, spacáky, karimatky, oblečení, svítilny, prádlo MOIRA, vařiče, nádobí, impregnace, trekové boty, dětské trekové boty, trekové hole a další ... Vhodné také jako praktický a levný dárek = blíží se Vánoce.


Chcete spojit práci se zábavou? Zajímáte se o outdoorové a sportovní vybavení? Tak právě pro vás NABÍZÍME PŘENECHÁNÍ ZABĚHNUTÉHO OUTDOOROVÉHO OBCHODU v Příbrami Nám. 17. listopadu (ul. Osvobození 306).  Můžete se tak stát svým vlastní šéfem. Nebo propojit svůj e-shop s kamennou prodejnou o rozloze 50 m2. Obchod je vybaven nábytkem na míru, má dvě velké výlohy do ulice a svoji zaběhlou klientelu.  Nabízíme i možnost propojení s věrnostním programem CK AJV.

Více informací na telefonu 777 631 889 nebo email: ajv@ajvpribram.cz

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

04.10.2016

Jak přečíst stupnici obtížnosti WW

27.09.2016

Jak zůstat fit a silný i při podzimních plískanicích?

11.09.2016

Trať Wenger Czech Adventure Race stihli vítězové za 50 hodin

Zpět

Banner