REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Outdoor v Praze má nové menu sportů!

19.06.2014 |OVP | Lezení, Voda a lodě, Běhání, Cyklistika, Orientační sporty, Turistika a treking, In-line, Plavání, Extrémní závody, Triatlon, Běžkování, Lyže a snowboard, Bruslení, Bootcampy, Kiting, Lanová centra, Venkovní fitness, Další sporty

Přesuňte pohled výš na ikonky sportů pod hlavním zeleným menu, a uvidíte naši poslední novinku. Rozhodli jsme se vám totiž novým menu výrazně usnadnit pohyb na webu. Teď už snadno najdete vše zajímavé ke svému oblíbenému sportu na jednom místě: lokality, nejnovější trasy, články k tématu i poslední inzeráty. Stačí kliknout na ikonku sportu v bílém menu.

Vše je vymyšlené tak, aby třeba běžec, biker nebo lezec už nemusel v každé sekci filtrovat na svůj sport. Teď se jedním kliknutím na ikonku v bílém menu přesune do rozcestníku s nejaktuálnějšími informacemi z ostatních sekcí. Uvidí v něm poslední články, inzeráty, výběr slev a samozřejmě ukázky zajímavých pražských lokalit s odkazem do outdoormapy

Zbylé sekce fungují jako dřív. Přehled lokalit i nadále najdete v sekci Kde sportovat v horní zelené liště (č. 1 na obrázku), inzeráty v bazaru a dalších inzertních sekcích zůstávají vpravo nahoře (na obrázku č. 2) a zbytek sekcí je v zeleném hlavním menu. Bílá lišta (na obrázku č 3) tak pro vás bude hlavním rozcestníkem k oblíbený sportům.

Přijde vám změna užitečná, nebo naopak komplikovaná? Napište do diskuze!


Zpět
Komentáře

19.06.2014 13:32| lída

mně se to líbí, i když největší přínos těchhle stránek stejně vidím v tom, že jsou tu všechny sporty pohromadě, specializovaných webů pro jednotlivé sporty je spousta. držim palce!

Re: lída

19.06.2014 17:48| Outdoor v Praze

Díky za pochvalu a je to přesně tak. Snažíme se zlepšovat možnosti různých sportů v přírodě v Praze a okolí a se specializovanými portály co nejvíc spolupracovat.

Související zážitky

Adrenalin Challenge Race 2018

Adrenalin Challenge Race 2018

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem

100

%

100

%

Související články

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

08.02.2018

Jak na kolo v zimě: 2. díl – oblečení a doplňky

08.02.2018

Outdoorová móda ve městě vs. podpatky v horách

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 493 lidí)


Banner