REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Bikepark Hostivař a jeho velké plány

09.06.2014 |OVP | Cyklistika

foto: Jirka Hubínek

Dobré zprávy přicházejí z bikeparku Hostivař. Místní skupinka riderů a stavěčů je na dobré cestě k dohodě s majitelem pozemku, na kterém se bikepark nachází.


foto: Jirka Hubínek

foto: Jirka Hubínek

Dohoda o zapůjčení pozemku vehnala novou krev do žil místňákům a ti mají aktuálně velké plány s rozšiřováním bikeparku a jeho zázemí. Především půjde o vybudování chillout zóny, kde bude vytvořeno místo na posezení a prostor pro odložení věcí, v plánu je i ve spolupráci s Gibbon teamem vybudovat slackline zónu. Zde bude možnost trénovat rovnováhu a koordinaci pohybů, zkoušet první krůčky na lajně nebo si přijít zatrikovat na pořádné lajně.

foto: Jirka Hubínek

foto: Jirka Hubínek

Možnosti v okolí bikeparku jsou velké. Samotní tvůrci mají plánů plné rukávy. Uvidíme, kdy a v jakém provedení se jim povede je z toho rukávu vysypat a zrealizovat. Pevně věříme, že se z bikeparku stane menší sportovní centrum nejen pro sportovce z Jižního Města.

---
O dalších možnostech bikování v Praze se dočtete v sekci Kde sportovat a vhodného spolujezdce hledejte přes Hledám parťáka.

S dalšími lidmi, kteří rádi sportují venku, se můžete propojit přes registraci na Outdooru v Praze (a žádný strach, jsme síť pro všechny, nejen pro Pražáky).

Zpět
Komentáře

09.06.2014 08:52| klomák

Už aby to bylo, lesáč je pohoda poježdění...

09.06.2014 13:46| HH

Stojí i za dojetí z Prahy 5. Když nestíhám na biku tak autem jsem tam po jižní spojce za 15 minut. Klukům palec nahoru.

10.06.2014 21:52| marty

Kluci dotaz parkrat jsem tam byl bydlim kratce kousek od hostiku..ale z tech fotek nic nepoznavam ze by tam bylo...mluvi se o bikeparku ktery je hned u prehrady...nebo jde o neco jineho dik za info

Re: marty

11.06.2014 07:11| OVP

Toto jsou fotky před zásahem lesních dělníků, kteří to tam pod záminkou prosekání lesa dost pobořili. Takže aktuální podoba parku je krapet jiná, nicméně na navrácení do původního a ještě lepší stavu se pracuje!

Re: marty

15.06.2014 23:32| OVP-ms

Aktuální stav parku lze vypozorovat z tohoto videa https://www.youtube.com/watch?v=xFrKds2cmIU

16.06.2014 00:50| Legend

Občas slunce, sucho, nikde nikdo..jen pár pejskařů kteří bloudí v protisměru ( na ty bacha, nedělají to protože jsou sebevrazi, spíš vůbec nechápou, že se tady jezdí z kopce dolů)
Jinak parádní pojezd, některé úseky jsou možná příliš vostré, ale design staveb je v některých případech perfektní pro ntáčení hezkých záběrů, takže jsem za to pořádně zatahal a nalítal skoro vše.. zatáčky vybroušený, že bych se styděl v nich brzdit. Nádherný místo v Praze, napište mi klidně pokud bude nějaká brigádka, rád přiložím ruku k dílu. Je úctyhodné kolik práce lokálové obětují údržbě. Minule jsem přijel a víc než polovina parku byla úhledně zametená takže respekt klukům z Hostíku!!!

18.01.2015 13:38| Jirka H.

Lidi jezdíte sem někdo pravidelně?

Související zážitky

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

13.03.2018

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

08.02.2018

Jak na kolo v zimě: 2. díl – oblečení a doplňky

08.02.2018

Outdoorová móda ve městě vs. podpatky v horách

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 493 lidí)


Banner