REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Nebaví vás horké léto? Co se zchladit v polárních oblastech Antarktidy nebo Jižní Georgie?

PR článek CK Inspira-Sailing & PolárníCesty.cz

22.11.2016 |PolárníCesty.cz | Seakajaky, Expedice, Jachting, Přežití v divočině

V poslední době všichni někam cestují, všichni chtějí poznávat blízké i velmi vzdálené krajiny Země. Někdo preferuje moře, jiný hory anebo pouště. Stále více a více jsou objevované destinace, kam ještě před pár lety jezdili jen opravdoví dobrodruzi. Dneska již není nic nezajímavého, že nějaký z kámošů jede do Vietnamu nebo Barmy či do Peru a Chile. Velký turistický boom zažívají i chladné oblasti, v Evropě především Island, Špicberky či Aljaška v Americe.
 


Sice jsme na prahu zimního období ve střední Evropě a tak i „lední medvědi“, co milují zimu, asi z domova utíkat nemusí, nicméně pro potenciální útěk z horkého léta je v teď asi ideální období pro plánování toho pravého výletu.
 
Zřejmě nejširší a neucelenější nabídku zájezdů do polárních oblastí v ČR nabízí CK Inspira. Mimo jiné v jejich nabídce naleznete právě Island, Špicberky, Grónsko či Aljašku, ale také Antarktidu. Z méně navštěvovaných oblastí jsou v nabídce např. Jižní Georgia, Falklandské ostrovy nebo Jižní Sandwichovy ostrovy.
 


Na rozsáhlém blogu najdete kromě podrobných reportáží z jednotlivých uskutečněných cest i fotogalerie, abyste si mohli vytvořit své „vlastní“ obrázky o tom, do jaké destinace se vydáváte.
 
Pokud byste si rádi vyzkoušeli expediční plavbu, pak nabídka tripů na Antarktidu či do Grónska anebo na Špicberky je právě pro vás. Například při expedici Antarktida aktivně můžete plout Jižním oceánem na mořském kajaku, podniknout horský výstup s průvodcem nebo přespat mezi tučňáky na pobřeží. Oblíbené mezi mladými a aktivními cestovateli jsou plavby kolem Špicberků na trojstěžňovém škuneru. Klasické poznávací zájezdy nabízejí například výpravy Island ve 4WD, na Aljašku nebo do Patagonie.

CK Inspira nabízí také cesty na míru a firemní zájezdy do polárních oblastí i mimo ně.
 

Foto: CK Inspira & PolárníCesty.cz

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Související články

04.08.2016

360° panorama, dejte svým fotkám nový rozměr

14.07.2016

Lipno se stane sportovní Mekkou letošního léta

02.06.2016

Jak zlepšit výkon při dlouhém závodě? Správnou hydratací!

Zpět

Banner