REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

JeLyman se pojede! Ale jen klasicky.

19.02.2016 |Outfanatic.com | Běžkování

Nebylo jisté, že se JeLyman vůbec uskuteční, nakonec se příroda umoudřila a organizátoři mohli říct, ANO, pojede se. Nicméně nenapadalo sněhu tolik, aby mohl být uspořádán sobotní skatový program. Sněhové podmínky na sobotní volnou dvacítku nejsou dostačující a podle organizátorů by hrozilo zničení lyží. Všichni závodníci, kteří byli přihlášení na sobotní závod se, ale mohou přeregistrovat na nedělní klasiku. I sobotní dětské závody se odehrají v neděli. Ve Velkém Vrbnu aktuálně sněží a trať na klasiku je připravena na nedělní závod. On-line registraci organizátoři kvůli změnám prodloužili až do páteční 14. hod.
 


Program závodu

 
Start všech závodů bude u horské chaty Paprsek a závodit se bude na 10km okruhu. Čtyřicítka (4x 10 km) a dvacítka (2x 10 km) odstartují společně v 10:30. občerstvovačka bude připravena pro maratonce na Palaši 3x a pro půlmaratonce jednou na tomtéž místě. Další občerstvení závodníky bude čekat v cíli. Elitní závodníci budou startovat zvlášť.
 
Závod na 10 km odstartuje v 10:32, tedy téměř odstartování závodů na 20 a 40 km. Místo startu bude taktéž u chaty Paprsek. O 8 min později se na start postaví děti (10:40). Pro starší závodníky bude připravena delší trať, zatímco mladší pojedou kratší vzdálenost.
 

K horské chatě budou závodníci vyvezeni lanovkou, a to zdarma. Své auto můžou všichni zanechat v areálu bývalého grafitového lomu Konstantin, ale nahoru k Paprsku auta pouštěna nebudou. U startu bude přistavěn VW Crafter, který bude sloužit jako převlékárna, úschovna i šatna pro závodníky, takže všechny věci s sebou nahoru!
 
Aktuální informace sledujte na zde.

Zpět
Komentáře

27.02.2016 21:20| Chrrr.

Nakonec byl závod přeložen na konec března (25.-26.3.)!

Související články

02.08.2016

Outdoorové sportování s dětmi aneb jak nezešílet

19.07.2016

DOPING… Fenomén vrcholového sportu.

21.06.2016

Superkompenzační sacharidová dieta (SSD)

Zpět

Banner