REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Karlovská 50 se pojede a ve Velkých Karlovicích!

11.02.2016 |Outfanatic.com | Běžkování

Unikátní běžkařský závod s báječnou „rodinnou“ atmosférou se pojede! Velké Karlovice se poměrně často potýkají s nedostatkem sněhu a letos tomu nebylo jinak. S letošní aprílovou zimou se zdálo býti nemožné, aby se závod konal. Včera přišla tisková zpráva, že závod se uskuteční, ale ne ve Velkých Karlovicích, ale na Pustevnách. Nicméně od včera sněží i dole, a tak se organizátoři rozhodli závod uspořádat na původním místě.
 

Foto: Archiv MChrrr.


Závod ve Velkých Karlovicích své účastníky provede krásnou a malebnou přírodou Moravsko-slezských Beskyd, ale nevyhne se ani valašským vískám. Trať projíždí okolo stavení, skrz jabloňové sady, louky a po úbočí zalesněných kopců. Startuje se na dostihovém závodišti a dojezd do cíle je přes železniční trať. Snad každého účastníka musí tento „domácký“ závod top formátu ze seriálu SkiTour pohltit. A už po cestě do cíle se můžete těšit na pravý valašský frgál…
 

Pro aktuální informace, jak se situace ohledně závodu vyvíjí dál, sledujte na webu Outfantic.com a SkiTour nebo Facebook.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

27.09.2016

Jak zůstat fit a silný i při podzimních plískanicích?

02.08.2016

Outdoorové sportování s dětmi aneb jak nezešílet

19.07.2016

DOPING… Fenomén vrcholového sportu.

Zpět

Banner