REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Užitečné funkce na Outdooru v Praze

Co všechno umí tyhle stránky

03.10.2013 |OVP | Lezení, Voda a lodě, Běhání, Cyklistika, Orientační sporty, Turistika a treking, In-line, Plavání, Extrémní závody, Triatlon, Běžkování, Lyže a snowboard, Bruslení, Další sporty

Outdoor v Praze

Naše stránky vám nepřinášejí jen novinky z oblasti pražského outdooru a přehled lokalit. Nabízíme také spoustu funkcí, které vám usnadní cestu za sportováním. Naše mapa kromě běžných funkcí zobrazuje sportovní lokality i obchody, bazar i nabídka práce je také tematicky zaměřená, hodit se vám může i hledání parťáků a spolujízda. Takže co všechno OVP umí?


 


Hledání parťáka

Chybí vám porcelán do lodě, spolulezec nebo chcete udat své číslo na lyžařský závod? Podejte si inzerát (vpravo nahoře) a najděte parťáka.

Spolujízda

Jedete po práci do Bedřichova na lyže nebo na Požáry na bouldr? A nechcete, aby vám někdo přispěl na benzín? Třeba ho najdete na inzerát v sekci spolujízda.

Roviště, foto: OVP

Roviště, foto: OVP

Bazar outdoorového vybavení a oblečení

Špatná velikost bot, nevhodný dárek? Udejte obojí v našem bazaru.
 

Nabídky práce

Hledáte práci spojenou se svým koníčkem nebo zaměstnance, který bude zabírat místo v kolárně, ale zase má výdrž? Koukněte do našich jobsů (vpravo nahoře).

Nové inzeráty ve všech sekcích za vás může sledovat hlídací pes, vkládání inzerátů je zdarma.
 

Kalendář akcí

Nechcete si nechat ujít žádnou sportovní akci v přírodě v Praze a okolí? Koukněte do kalendáře a vyberte si nějakou ze zhruba 600 akcí, od kajaku, přes běhání až po triatlony. Akce můžete opět i vkládat a propagovat pomocí fejzbukových lajků


Novinky

Chcete dát vědět o akci, kterou pořádáte? Kromě vložení do kalendáře můžete také napsat upoutávku do novinek. Pokud se chcete podělit o zážitky z akce, která se vám líbila, rádi je v novinkách také zveřejníme. 

 

Centrální park Stodůlky, foto: OVP

Centrální park Stodůlky, foto: OVP

Katalog firem

Otevřeli jste si cykloservis, půjčujete lezecké vybavení nebo vedete kurzy potápění? A už jste v našem katalogu firem, který pro čtenáře umožňuje filtraci podle zaměření i části Prahy? Vložení je zdarma.

Interaktivní mapa sportovních lokalit

Kolik měří běžecký okruh kolem dokola Hvězdy? U nás v mapě (nahoře v zelené liště) stačí zaškrnout vpravo běžecké trasy a kliknout na okruh. Běžné funkce jako vyhledávání podle adresy či GPS souřadnic a vyhledání trasy jsou samozřejmost. Nebo chcete radši vědět, kde jsou v Praze trasy pro kolečkové brusle nebo lezecké stěny? Seznam sportovních lokalit také naleznete v sekci Kde sportovat (nahoře v zelené liště). 

Pokud chcete dostávat upozornění na zajímavé články, přidejte si nás na fejzbuku. Jakékoli nedostatky (nebo pochvaly?) můžete hlásit na info@outdoorvpraze.cz. V případě zájmu umístit na naše stránky reklamu nám napište na inzerce@outdoorvpraze.cz.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

04.10.2016

Jak přečíst stupnici obtížnosti WW

27.09.2016

Jak zůstat fit a silný i při podzimních plískanicích?

13.09.2016

42km biking z Trutnova do pevnosti Josefov v Jaroměři

Zpět

Banner