REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Nejlepší z listopadových zážitků a článků

18.12.2015 |Outfanatic.com |

Ferrata na Slánské hoře, foto: Madla

V listopadu jsme spustili novu sekci Zážitky, ve které se už sešla pěkná sbírka. Z těch pražských nás nejvíc zaujalo ježdění na kolečkových lyžích v Krčáku a bouldrování po betonové skulptuře u barrandovského mostu

Na lodi jste se vydali mezi vrbičky Obecnického potoka v Brdech a do šestikubíkových vln Čerťáků pod Lipnem, s lanem na Kapelníka na Hrubé Skále a s ferratovým setem do Slaného na zajištěnou cestu, na které jste z Prahy za 15 minut autem. Na kole jste si pojezdili po Českém ráji a že se dá bouldrování šikovně spojit s bikováním si můžete ověřit díky zážitku z Trutnov Trails.


Hory jste nám představili v zimě (Silvestr 2009 na Sněžce) i v dešti (poeticky pojatý jizerský zážitek protkaný islandskými asociacemi) a dočkali jsme se prvního letošního běžkování v Jizerkách i prvního poúrazového bikování v Krušných horách.

Kromě tří alpských zážitků (ferrata Drachenwald, ferraty v lienzských Dolomitech a skialpový víkend na Rofanspitze a Juifen) a jednoho skandinávského (přechod Marfsjallen) se nám sešly dva zážitky z Kanady (bike trip okolo Spray Lakes a stopem napříč Kanadou) a několik zážitků z docela exotických lokalit (surfování na Galapáchách, koupání v Dáblově jámě v Ománu a potápění na Florida Keys).

V článcích jste si mohli přečíst o běžkařském tréninku imitacemi, lyžařskou chůzí a s hůlkami a nebo pár tipů jak vyhrát koloběh dvojic z Řípu do Prahy. A jestli spíš než trénovat se potřebujete léčit, mrkněte na článek o zázračných přírodních receptech na nehojící se ranky i silniční lišeje.

Nordic skating Krčák, foto: cihoun


Zpět
Komentáře

18.12.2015 20:51| TomMM

Začínám se u vás trochu ztrácet, nehoníte trochu moc zajíců? Zážitky, články, krátké zprávy... Třeba rozdíl mezi krátkými zprávami a hlavními články nechápu vůbec, jen ty krátké jsou na webu trochu schované. Neberte to jako stížnost, fandím vám, jen mi z těch změn jde hlava kolem.

Re: TomMM

19.12.2015 15:11| Outfanatic.com

Díky za feedback - jsme rádi za každou připomínku, kritiku, ať pozitivní nebo negativní. Rozdíl mezi krátkými zprávami (KZ) a hl. články je takový, že hl. článek má být obsahově nosný, informativní, zatímco KZ jsou převážně pozvánky na akce, tiskové zprávy z akcí apod. Prostě obsah, o který by lidé neměli být ochuzeni, ale není v něm moc informativního obsahu (opomeneme-li info o akci, atd.). Zážitky jsou relativně nová sekce, nová dimenze, která má celý OF posunout o level jinam. Dlouho jsme hledali, co jiné sociální sítě nebo weby nenabízí. A právě Zážitky - jednotná databáze tras, výletů a aktivit z oblasti sportování v přírodě s informacemi od lidí, kteří daný zážitek absolvovali podle našeho názoru hodně chybí. V podstatě se tedy zážitky stávají naším hlavním zajícem. Jejich cílem je, aby si každý mohl díky přispění celé komunity rychle najít co nebo kde chce provozovat za sporty, vybrat nejlepší tipy a svoje aktivity si s jejich pomocí jednoduše naplánovat.

Související články

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 460 lidí)


Banner