REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Banff Mountain Film and Book Festival se blíží

26.10.2015 |Banff Mountain Film and Book Festival | Lezení, Voda a lodě, Běhání, Skyrunning, Cyklistika, Turistika a treking, Sněžnice, Extrémní závody, Běžkování, Lyže a snowboard, Skialpy, Expedice, Ferraty, Highline, Přežití v divočině

Dámy a pánové, držte si kloboučky, protože 11. ročník Banff Mountain Film and Book festivalu v Česku se blíží. V současné době se jedná o jeden z nejznámějších a nejlepších festivalů svého druhu na světě. Nejlepší štáby, filmové produkce, fotografové a spisovatelé z celého světa zde prezentují svá díla spojená s horskou tématikou ve světových premiérách. Banff Centre, jež festival pořádá, je pod patronací jedné z hlavních kanadských kulturních a vzdělávacích institucí Mountain Culture.Vítězné filmy z každého ročníku postupují do tzv. World Tour, která pak celý rok cestuje po světě. 
V české verzi World Tour Banff Mountain Film Festival nás čeká nabitý filmový program a velká diashow, se kterou letos přijede světoznámý yosemitský lezec Tommy Caldwell.

Takže rozhodně je se na co těšit. Pro více info sledujte Outfanatic.comBanff Mountain Film and Book Festival FB a web www.banff.cz.


Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

04.10.2016

Jak přečíst stupnici obtížnosti WW

27.09.2016

Jak zůstat fit a silný i při podzimních plískanicích?

13.09.2016

42km biking z Trutnova do pevnosti Josefov v Jaroměři

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 388 lidí)


Banner