REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

3. ročník Prvního Seakayakářského festivalu v Praze

19.10.2015 |Seakajak Liberec s.r.o. | Voda a lodě

Smutníte, že podzim je definitivně tady, že se zima nezadržitelně blíží, a že přichází období lyžování a pádlování bude jen pro otrlé a otužilé? Nevěšte hlavu, sekajakářskou sezonu si můžete prodloužit Seakajakářským festivalem v Praze. Letos půjde již o 3. ročník tohoto zajímavého podniku u nás a odehraje se v termínu 22.–25. 10. v areálu Intercamp KOTVA Praha.
 


Oficiální zahájení je naplánováno na páteční 19. hod. Mezi 19.–20. hod bude první promítací blok. Na programu budou filmy Jardy Čundrleho z pádlování v Grónsku a Lofot. Dále krátký film z loňského silvestrovského pádlování v Chorvatsku a další seakayakářské filmy. Zábava samozřejmě v 8 večer končit nebude: volná zábava, pivo, kytary, záleží jen na vás, jak si večer užijete.
 
A navíc už od 16 hod bude probíhat testování kajaků. Budete mít možnost vyzkoušet ORU kajaky z USA, ale také nový singlekajak a double kajak z projektu Ondry Nikla.
 

Sobotní program bude bohatý a budete mít možnost vyzkoušet si spoustu nových věcí… Na dopoledne jsou připraveny workshopy s Petrem Majorem pro pokročilé kajakáře a s Ondrou Niklem pro začátečníky. Odpoledne bude věnované buď pádlovací vyjížďce po Vltavě anebo po Berounce (od 13 hod) či zábavnému soutěžení v kanoepólu družstev o hodnotné ceny. Po celý den bude možnost vyzkoušet si novinky, oblečení, seakajaky a pádla, ale také kajaky skládací.
 


K TÉMATU: Jak holky čůrají na seakajku


Na večer je pak připraven hlavní přednáškový blok plný mořského pádlování. Opona se zvedá v 17 hod. Po ukončení přednášek dojde k vyhlášení turnaje v kanoepólu a předání cen. I v sobotu bude program pokračovat volnou zábavou a hraním na kytary a zpěvem až do rána.
 


Nedělní program bude patřit velkému pádlovacímu defilé na Vltavě a tím celý festival zakončíme.
 
Ubytování je možné ve venkovním prostoru kempu ve stanu nebo v autě, ale je také možnost ubytování v ubytovně nebo v tělocvičně ve vlastním spacáku. Pro zamluvení pokojů pište na seakayaklbc@centrum.cz
 
Více informací o festivalu najdete zde anebo tady.

Foto: Seakayak Liberec s.r.o.
 

Program


Pátek

Od 16 hod velké testování kajaků: Budete mít možnost vyzkoušet ORU kajaky z USA, ale také nový singlekajak a double kajak z projektu Ondry Nikla.

Od 19 hod začátek krátkého filmového večera: Uvidíte filmy Jardy Čundrleho z pádlování v Grónsku a Lofotských ostrovů. Dále krátký film z loňského silvestrovského pádlování v Chorvatsku a další seakayakářské filmy.

Sobota

Od 10 hod workshop pro pokročilé pádlery s Petrem Majorem. Ve stejném čase bude také workshop pro začátečníky s Ondrou Niklem.

Od 13 hod pádlování na Vltavě nebo Berounce, soutěž družstev v kanoepólu.

Od 17 hod začátek promítání
17:00 – 17:30 Ondra Nikl Špicberky na mořském kajaku
17:30 – 18:00 Jiří Choroš Hron a Zdeněk Herzán Zimní pádlování na Raja Ampat
18:00 - 18:30 Přestávka
18:30 – 19:00 Jura Havel Beringova úžina
19:00 – 19:30 Motýl Grónsko na deblkajaku
19:30 – 20:00 Přestávka
20:00 – 20:30 Kitty a Tomáš Oban – Kde se seakajakářům plní jejich vlhké sny

Neděle

Od 10 hod společné pádlovací defilé po Vltavě a zakončení festivalu.
 

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související články

04.10.2016

Jak přečíst stupnici obtížnosti WW

06.09.2016

Začíná potoková sezóna

18.08.2016

Virtuální realita, budoucnost outdoorového sportování?

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 388 lidí)


Banner