REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Císař Summer Challenge, ideální závod pro sportovce i širokou veřejnost

27.08.2015 |Císař Challenge | Běhání, Cyklistika, Orientační sporty, Extrémní závody

V redakční schránce jsme našli tiskovou zprávu, ve které vás organizátoři bleskově zvou na další závod Císař Challenge. V sobotu 29. srpna se uskuteční již 4. ročník závodu v přírodním víceboji dvojic Císař Summer Challenge. Jedná se o jednu z akcí série Císař Challenge, která si za šest let své existence vydobyla na českém sportovním poli své zasloužené místo. Pro závodníky budou přichystány zajímavé disciplíny a program bude obohacen o již tradiční afterparty.  Přírodní víceboj se v poslední době těší zájmu široké veřejnosti a popularita sportu rychle stoupá. Série se proto rozroste o Císař Prague Challenge, závod v městském přírodním víceboji, který 26. září završí závodní sezónu roku 2015.
 


Císař Summer Challenge se koná v malebném prostředí areálu kempu areálu Marina Labe v Píšťanech u Litoměřic, kde bude připraveno zázemí pro sportovce. Hlavními disciplínami závodu, jehož délka se pohybuje kolem pěti hodin, jsou orientační běh a MTBO, které doplňují další disciplíny jako kanoe, překážková dráha, lanová dráha, konstrukční úloha a jiné. Akce svou obtížností potěší aktivní, ale i příležitostné sportovce. Po skončení závodu proběhne vyhlášení výsledků a následovat bude afterparty s DJs. Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny.
 

Série se také nově rozroste o podzimní verzi, první ročník městského přírodního víceboje dvojic v ČR, Císař Prague Challenge, která se uskuteční 26. září 2015. Start, cíl a hlavní centrum závodu bude v pražském parku Stromovka v těsné blízkosti letního baru Šlechtovka. Závodníci se můžou těšit kromě orientačního běhu a okruhu na kole také na rafting na vodním kanále v Troje, disc golf, in-line, nebo MTBO.  Závod bude na rozdíl od letního zahájen hromadným startem. Organizátoři dbají také na kulturní doprovod, závodníci i kolemjdoucí se tedy můžou těšit na koncerty a doprovodný program. Pražský závod bude poslední v tomto roce, a protože se závodníkům budou sčítat body z každého závodu, vyhlásí se absolutní vítěz celé série tří závodů.


Pro více info sledujte cisarchallenge.cz a samozřejmě facebook. A kdo nemá dvojičku nechť zkusí Outfanatic.com Parťáky.

Zpět
Komentáře

Zatím tu není žádný komentář.

Související zážitky

Horolezecký festival Český ráj 2017

Horolezecký festival Český ráj 2017

Zámek Hrubá skála a Lázně Sedmihorky

100

%

100

%

Související články

27.09.2016

Jak zůstat fit a silný i při podzimních plískanicích?

13.09.2016

42km biking z Trutnova do pevnosti Josefov v Jaroměři

11.09.2016

Trať Wenger Czech Adventure Race stihli vítězové za 50 hodin

Zpět

Banner