REGISTROVAT

Souhlas s podmínkami. Registrovat firmu, akci...

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Což takhle dát si Adventure Race? Zkuste MINI verzi

19.08.2015 |Dejna Odvody | Lezení, Voda a lodě, Běhání, Cyklistika, Orientační sporty, Turistika a treking, In-line, Extrémní závody, Lanová centra

Abychom vás hned na začátek nevylekali: Adventure Race závody nemusí být jen na tři dny a tři probdělé noci, MINI Adventure Race probíhá maximálně 18 hodin. Letošní ročník si můžete užít v jižních Čechách a je uzpůsoben opravdu pro všechny výkonnostní kategorie sportovců. 


MINI Adventure Race nabízí pestrou paletu disciplín, nudit se určitě nebudete: Horské kolo, trekking, lanové centrum, jízdu na kánoích, in-line bruslích, orientační běh, slanění, ferratu, lanové centrum a přírodní překážkovou dráhu Bolskros.


Dvoučlenné týmy mají v turistické mapě vyznačené kontrolní body a vlastní postupy si plánují sami. Závodníci se vydají na trať v pátek 28. srpna v deset hodin večer, ale trať je postavená tak, aby se většina týmů vrátila ze 150 km dlouhé trati dříve a mohla fandit kolegům dokončujícím 55hodinový závod, kteří budou dojíždět do cíle během sobotního odpoledne.


K TÉMATU: ME - AR: Jak jsme nedokončili tam, kde jsme loni zvítězili

Schéma MINI Adventure Race

Schéma MINI Adventure Race

Jistou výhodou pro nezkušené dvojice může být i fakt, že se po každé disciplíně vracejí zpátky do depa, kde se mohou převléct, vybalit již nepotřebnou výbavu a doplnit zásoby. Pokud se rozhodnete vyrazit na MINI Adventure Race, věříme, že nebudete zklamáni a poslední srpnový víkend si řádně užijete.
Další informace o závodě, schéma trati a registraci najdete na internetových stránkách www.adventurerace.cz nebo na Facebooku.


Zpět
Komentáře

19.08.2015 12:42| Pablo

Za sebe můžu doporučit jako dobrej způsob jak nasát atmosféru velkýho závodu a příště jít do plnejch.

19.08.2015 12:44| Honza Hank

Koukám, že bolskros už je oficiální disciplína. Docela by mě zajímalo, kdy tenhle název začnou přejímat i zahraniční závody :-)

Re: Honza Hank

19.08.2015 13:07| Dejna

No jasně, dílo pana Bolse se vrylo do českých survivalů a jen čeká na svoji zahraniční příležitost. :-) Měli jsme trochu nutkání obohatit Wikipedii. Pomalu proniká do zahraničí formou hlášek typu "what the hell is Bolscross?"

Související zážitky

Adrenalin Challenge Race 2018

Adrenalin Challenge Race 2018

Děčín, Smetanovo nábřeží pod zámkem

100

%

100

%

Související články

21.12.2017

Dopřejte tělu odpočinek – fyzický i psychický – naučte se relaxovat

04.10.2016

Jak přečíst stupnici obtížnosti WW

27.09.2016

Jak zůstat fit a silný i při podzimních plískanicích?

Zpět

Hledat

Kdo je na Outfanatic.com (3 460 lidí)


Banner