REGISTROVAT

Outfanatic.com

Outfanatic tě propojí s dobrými lidmi
a zážitky tě dostanou častěji do přírody.

Outfanatic.com

Staňte se součástí komunity nadšenců
do sportu v přírodě, najděte si parťáky
a užijte si sportování naplno.

Začněte den s Outfanatic.com
Zpět

Což takhle dát si Adventure Race? Zkuste MINI verzi

19.08.2015 |Dejna Odvody | Lezení, Voda a lodě, Běhání, Cyklistika, Orientační sporty, Turistika a treking, In-line, Extrémní závody, Lanová centra

Abychom vás hned na začátek nevylekali: Adventure Race závody nemusí být jen na tři dny a tři probdělé noci, MINI Adventure Race probíhá maximálně 18 hodin. Letošní ročník si můžete užít v jižních Čechách a je uzpůsoben opravdu pro všechny výkonnostní kategorie sportovců. 


MINI Adventure Race nabízí pestrou paletu disciplín, nudit se určitě nebudete: Horské kolo, trekking, lanové centrum, jízdu na kánoích, in-line bruslích, orientační běh, slanění, ferratu, lanové centrum a přírodní překážkovou dráhu Bolskros.


Dvoučlenné týmy mají v turistické mapě vyznačené kontrolní body a vlastní postupy si plánují sami. Závodníci se vydají na trať v pátek 28. srpna v deset hodin večer, ale trať je postavená tak, aby se většina týmů vrátila ze 150 km dlouhé trati dříve a mohla fandit kolegům dokončujícím 55hodinový závod, kteří budou dojíždět do cíle během sobotního odpoledne.


K TÉMATU: ME - AR: Jak jsme nedokončili tam, kde jsme loni zvítězili

Schéma MINI Adventure Race

Schéma MINI Adventure Race

Jistou výhodou pro nezkušené dvojice může být i fakt, že se po každé disciplíně vracejí zpátky do depa, kde se mohou převléct, vybalit již nepotřebnou výbavu a doplnit zásoby. Pokud se rozhodnete vyrazit na MINI Adventure Race, věříme, že nebudete zklamáni a poslední srpnový víkend si řádně užijete.
Další informace o závodě, schéma trati a registraci najdete na internetových stránkách www.adventurerace.cz nebo na Facebooku.


Zpět
Komentáře

19.08.2015 12:42| Pablo

Za sebe můžu doporučit jako dobrej způsob jak nasát atmosféru velkýho závodu a příště jít do plnejch.

19.08.2015 12:44| Honza Hank

Koukám, že bolskros už je oficiální disciplína. Docela by mě zajímalo, kdy tenhle název začnou přejímat i zahraniční závody :-)

Re: Honza Hank

19.08.2015 13:07| Dejna

No jasně, dílo pana Bolse se vrylo do českých survivalů a jen čeká na svoji zahraniční příležitost. :-) Měli jsme trochu nutkání obohatit Wikipedii. Pomalu proniká do zahraničí formou hlášek typu "what the hell is Bolscross?"

Související články

04.10.2016

Jak přečíst stupnici obtížnosti WW

27.09.2016

Jak zůstat fit a silný i při podzimních plískanicích?

13.09.2016

42km biking z Trutnova do pevnosti Josefov v Jaroměři

Zpět

Banner